Gündem Haberleri

  PwC, 89 mezun aldı

  Hürriyet Haber
  17.10.2003 - 20:27 | Son Güncelleme:

  PwC Türkiye 2003 yılı mezunlarına yönelik işe alım dönemini tamamladı. Çeşitli üniversitelerden toplam 89 yeni mezun iş hayatlarına PwC'de başladı.

  Capital ekonomi dergisinin 2003 yılı başında 890 üniversite öğrencisinin katılımı ile gerçekleştirdiği 'Üniversitelilerin İdeal Şirketi' araştırmasında ilk sıraya oturan PricewaterhouseCoopers (PwC) mezunlardan önemli sayıda iş başvurusu alıyor.

  Son beş yılda PwC Türkiye'ye her yıl ortalama binin üzerinde üniversiteli iş başvurusunda bulundu. 2003 işe alım döneminde de çeşitli üniversitelerden mezun bin 37 genç PwC Türkiye’ye iş ve staj başvurusunda bulundu. Değerlendirmeler sonucunda seçilen 89 kişi 15 Eylül 2003’te işe başladı.

  PwC Türkiye'de yeni üniversite mezunlarının işe alımlarından sorumlu şirket ortağı Murat Sancar ‘‘PwC Türkiye artan iş hacmi ile paralel olarak kadrosunu da büyütmeye devam ediyor. Çalışanlarımıza sağladığımız teknoloji, çalışma koşulları, kariyer olanakları ve yurtdışı değişim programımız, şirketimizi yeni mezunlar için cazip bir seçenek haline getiriyor. Üniversitelerde tanıtım sunumları ile başlayan ve takibinde yoğun bir mülakat dönemi ile devam eden yaklaşık iki buçuk aylık bir süreç sonunda 89 yeni mezunu bünyemize katmış olmak bizler için gurur vericidir‘‘ dedi.

  Bünyesine katılan gençleri yoğun bir eğitime tabi tutan PwC, global bir firma olarak, yalnızca teoriye dayalı olmayan bu eğitimler ile katılımcıların, dünyanın her yerinde aynı standartlarda hizmet vermesini hedefliyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı