Gündem Haberleri

  Purocu kızı öptü siyasi hayatı bitti

  Hürriyet Haber
  05.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Küba gezisinde televole programlarına malzeme olan DSP ve MHP'li 8 milletvekili Ankara'ya döndükten sonra, şimdi de partilerinden tepki çekmeye başladı. Küba heyetinde bulunan ancak adı magazin olaylara karışmayan bir DSP Milletvekili, puro saran Kübalı kızı dudağından öpen DSP izmir Milletvekili Burhan Bıçakçıoğlu'nun siyasi yaşamının biteceğini öne sürdü.

  Adının açıklanmasını istemeyen DSP Milletvekili, ‘‘Bizim partide böyle cıvık hareketler affedilmez. Bu arkadaşın siyasi yaşamı büyük olasılıkla bitecek’’ diye konuştu. Şimdi parti yetkililerinin kendilerini çağırarak, Küba'da yaşanan rezaletler hakkında rapor isteyeceğini söyleyen DSP milletvekili, ‘‘Bir-iki arkadaşın şov merakı yüzünden, çok verimli çalışmalarımız kamuoyuna yansımadı. Halbuki biz Küba'da Sanayi ve Turizm bakanlıkları yetkilileriyle çok verimli çalışmalar yaptık’’ diye konuştu.

  DSP milletvekili, Hürriyet'e şöyle konuştu:

  ‘‘Birkaç arkadaşımız çocuklar gibi şımarıklık yaptı. Bizim Rıdvan Budak ve Burhan Bıçakcıoğlu ile MHP'den de Mehmet Gül gezinin havasını bozdular. Zaten daha gitmeden geyik muhabbetleri başlamıştı. Geziyi magazin malzemesi yaptılar.’’

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı