Gündem Haberleri

  Prenses Yasemin basıldı

  Toygun ATİLLA / İSTANBUL
  27.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kadıköy bölgesinde yapılan eşzamanlı operasyonlarda "Prenses" lakaplı uyuşturucu patroniçesi de yakalandı. Jandarma, kullanıma hazır çok miktarda uyuşturucu ele geçirdi.

  İSTANBUL’da Jandarma narkotik ekipleri, Anadolu yakasında uyuşturucu ticareti yapan Şahin Sedat liderliğindeki bir şebekeyi takibe aldı. Mahkeme kararı ile şebeke üyelerinin telefonlarını dinleyen jandarma, Kartal, Pendik ve Tuzla’da "Prenses" lakaplı Yasemin Çeçen’in uyuşturucu piyasasında söz sahibi olduğunu belirledi. Ekipler 18 Temmuz’da ilk olarak Şahin Sedat liderliğindeki uyuşturucu şebekesine operasyon düzenledi. Eş zamanlı olarak 11 ayrı adrese düzenlenen operasyonlarda 12 kişi yakalandı. Evlerde 190 gram eroin, 6 adet Ecstasy hap, 40 gram kenevir tohumu, 9 milimetre çapında bir tabanca ele geçirildi.

  Müşteri bekliyordu

  Operasyonun devamında 20 Temmuz günü "Prenses" lakaplı Yasemin Çeçen’in evine operasyon düzenlendi. Baskında, her biri 2’şer gramlık paketler halinde müşterilere verilmek üzere hazırlanmış 635 paket içinde 1 kilogram 270 gram esrar ele geçirildi. Ayrıca poşet içinde 2 kilo 380 gram esrar bulundu. Yasemin Çeçen ile birlikte yeğeni Rıdvan Çeçen de gözaltına alındı. Adliyeye çıkartılan 9 kişi tutuklandı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı