Gündem Haberleri

  Prens William süperstar oldu

  Hürriyet Haber
  09.04.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Prenses Diana'nın büyük oğlu William, her gittiği yerde genç kızların hücumuna uğruyor. Son olarak Canada'da büyük ilgi gören Prens William ise, Cindy Crawford'un hayranı.

  Prenses Diana'nın büyük oğlu Prens William, kraliyet tahtına yerleşmeden önce genç kızların gönlüne taht kurdu. Annesinin ölümünün yarattığı sarsıntıyı üzerinden atan 15 yaşındaki yakışıklı prens, babası Charles ve kardeşi Harry ile gittiği Kanada'nın Vancouver kentinde genç kızların hücumuna uğradı. Vancouver'deki kısa tatilinin her dakikasında etrafını çeviren genç kızların çığlıkları ve gözyaşlarıyla karşılaşan William, beklenmedik bu ilgiyi tam bir ‘‘İngiliz beyefendisi’’ tavrıyla karşıladı ve onların bu ilgisine hafif gülümsemeyle cevap verdi. Vancouver'deki genç kızlar, İngiltere'nin gelecekteki kralını korumak amacıyla oluşturulan demir parmaklıklı engeller arkasından çılgınca ‘‘I Love You William’’ diye bağırırken, babası Prens Charles'tan sonra tahtın iki numaralı varisi durumunda olan William, onlara sadece el sallamakla yetindi.

  Annesine benzerliği nedeniyle İngiliz halkının kardeşi Harry'e nazaran daha ‘‘sıcak’’ bulduğu William'ın gördüğü bu ilgi, babası Charles'ı da mutlu ediyor. William, günlük hobileriyle de genç kızların ilgisini çekiyor. Spora olan düşkünlüğü, okul eğitimi ve özellikle Spice Girls, Pulp ve Oasis gibi müzik gruplarına yönelik beğenisi, genç kızların ilgisini daha da kamçılıyor. Milyonlarca genç kızın kalbinde taht kuran Williams'ın ise henüz flörtü yok. O bir Cindy Crawford hayranı. Öylesine ki, annesi Diana oğlunu mutlu etmek için bir gün Cindy Crawford'u evine beş çayına çağırmış. Cindy de gitmiş ve hep birlikte çay içmişler. O şimdi milyonlarca hayranı arasından bir Cindy Crawford arıyor. Milyonlarca genç kızın hayali ise, onun kadını olabilmek.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı