Gündem Haberleri

  Porche kazandı

  Hürriyet Haber
  03.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kurtcay Yılmaz, D-Smart sayesinde fabrikasında çalıştığı arabanın sahibi oldu.

  Dijital platforma getirdikleri yenilikleriyle geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan D-Smart, 500 bininci üyesi Kurtcay Yılmaz'a, Porsche Boxter marka bir otomobil hediye etti. Daha önce Almanya'da Porsche Fabrikasında çalıştığını belirten Yılmaz "O günlerde Porsche'um olsun çok istiyordum. Bu porsche'ların çoğunun contalarını ben takmışımdır. Allah bana bunu nasip etti. D-Smart'a üye olurken bana Porsche çıkacağı aklımın ucundan geçmiyordu. Memleketim Samsun'a kadar arabayı ben kullanacağım. Çok mutluyum ailemle de daha henüz konuşamadım" dedi.
  D-Smart'ın yeniliklere devam edeceğini söyleyen Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı ise şöyle konuştu: "D-Smart kullanıcılarının sayısı 555.000’e geldi. D-Smart'ın hızına ve gelişimine uygun bir kampanya düzenlemek istedik. Porsche'un da hızı ve kalitesi ortada. D-Smart’a sürekli kanallar ekliyoruz ve platformumuzu zenginleştiriyoruz. Yakında HD yayınlarımız da başlayacak."

  Porche kazandı

  Sıfır kilometre Porsche Boxter'ın anahtarını Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı'nın elinden alan 62 yaşındaki Kurtcay Yılmaz, oldukça heyecanlandı.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı