GeriGündem Popçu yeğene sağlam destek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Popçu yeğene sağlam destek

Milli Savunma Bakanı ve Başbakan Yardımcısı İsmet Sezgin, popçular keravanına katılan yeğeni Murat Karahan'a destek çıktı. Karahan ile birlikte evinde bir basın toplantısı düzenleyen Sezgin, ‘‘Bunun şarkıcı olacağı bebekliğinden belliydi’’ dedi. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, şan bölümünde okuyan genç popçunun ilk kaseti ‘Yemin etmiştik hani’, birkaç gün önce piyasaya çıktı. Basın toplantısı hayli renkli anlara sahne olurken, Murat'ın spor kıyafetini beğenmeyen Sezgin, takım elbise giymesini istedi. Siyah bir takım elbise giyen Murat, bu kez de kravat takmadığı için azar işitti. Ve İsmet Sezgin, kendi elleriyle seçtiği kravatı yeğenine verdi.

Basın toplantısı sırasında, yeğeniyle ilgili soruları yanıtlayan İsmet Sezgin, ‘‘Bunun şarkıcı olacağı bebekliğinden belliydi. Zaten büyüyünce de, Bilkent'in konservatuarına girdi. Biz de tüm aile olarak onu destekliyoruz. Ama bir şartla, mutlaka okulunu bitirmesi gerekiyor’’ dedi.

Murat Karahan da, müziğin yanısıra politikayla da yakından ilgilendiğini ve ileride mutlaka politikaya gireceğini söyledi. Genç popçu, dayısının çok sevdiği bir Aydın türküsünü de seslendirdi.Yorumları Göster
Yorumları Gizle