Gündem Haberleri

  Polisin şapkasını 5 TL’ye satın almak istedi

  Uğur SAĞLAM/BURSA, (DHA)
  27.07.2009 - 12:10 | Son Güncelleme:

  Bursa- Mudanya yolunda, tehlike araç kullandığı için ihbar üzerine durdurulan 30 yaşındaki alkollü sürücü İsmail Ayhan’ın polis memuruyla diyalogları çok güldürdü. Polisten şapkasını hediye etmesini isteyen Ayhan, daha sonra 5 YTL’ye satın almak istedi.

  ALKOLLÜ SÜRÜCÜNÜN POLİSİ GÜLDÜREN HALLERİ

  Mudanya yolunda tehlikeli araç kullandığı için polise ihbar edilen İsmail Ayhan, Bursa’ya gelirken Ekem Mevkii’nde trafik polislerince durduruldu. Trafik polislerine zorluk çıkartan ve alkolmetreyi üflemek istemeyen Ayhan, alkol testi yaptırılmak üzere Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’ne getirildi.

  Burada test için sıra beklemekten sıkılan Ayhan, gürültü yapınca sigara içip sakinleşmesi için dışarıya çıkartıldı. Ancak, İsmail Ayhan taşkınları burada da devam etti. Polis Memuru Osman Aslan’ın şapkasını hediye olarak almak isteyen alkollü sürücü, isteğini elde edemeyince bu kez şapkayı 5 TL’ye satın almak istemesi izleyenleri kahkahaya boğdu.

  'YAKINIMI ZİYARET EDİP GELİCEM'

  Polis memuruyla şakalaşmaya devam eden İsmail Ayhan, “Hazır buraya kadar gelmişken bir yakınım var onu ziyaret edip hemen geleceğim” diyerek uzaklaşmak isteyince, polisler hareketlendi.

  Alkolün etkisi azalmaya başlayınca bu kez yaptıkların pişmanlık duyan Ayhan, polise sarılıp elini öpmek istedi.

  İnşaat işçisi olarak çalıştığını, Emek Mahallesi Gürler Caddesi’nde oturduğunu söyleyen İsmail Ayhan’ın yapılan muayenesinde 1.80 promil alkollü olduğu belirlendi.

  İsmail Ayhan, hastanesindeki muayenesinin ardından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Ayhan hakkında, ‘Alkollü araç kullanmak ve trafiği tehlikeye düşürmek’ suçundan işlem yapılacak.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı