Gündem Haberleri

  Polisin güvenlik kamerasından gaspçıyı çekme telaşı

  DHA
  22.04.2016 - 14:45 | Son Güncelleme:

  BURSA’da kuyumcuya elinde boya malzemeleriyle gelen ve fırça sapıyla işyeri sahibine vurarak altınları almak isteyen gaspçı, işyeri sahibi 23 yaşındaki ibrahim Taşdemir tarafından dövüldü. Polisler, boya malzemelerini bırakarak kaçan şüpheliyi yakalamak için güvenlik kamerasındaki görüntüleri cep telefonuna aktarıp, diğer ekiplere göndermek için adeta birbiriyle yarıştı.

  Merkez Osmangazi ilçesi Çiftehavuzlar Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan İbrahim Taşdemir’e ait kuyumcuya gelen elinde boya malzemeleri bulunan bir kişi, kredi kartı ile 12 taksitle altın alamak istediğini söyledi.

  Polisin güvenlik kamerasından gaspçıyı çekme telaşıAdı öğrenilemeyen kişi, isteğıi üzerine kendisine içmek için bir bardak su vermek isteyen İbrahim Taşdemir’e elindeki fırça sapıyla vurmak istedi. Taşdemir de elinden aldığı fırça sapı ile altınları almak isteyen kişiyi dövdü.

  Polisin güvenlik kamerasından gaspçıyı çekme telaşıYakalanacağını anlayan şüpheli boya malzemelerini bırakarak kuyumcudan koşarak uzaklaştı. Haber verilmesi sonucu kısa sürede belirtilen adrese gelen polis ekipleri, 1.65 boyunda, esmer tenli, şapkası bulunup güneş gözlüğü takan zanlının güvenlik kamerasındaki görüntülerini, ep telefonu ile çekip, whatsapp aracılığı ile diğer ekip arkadaşlarına göndermek için adeta bir birleriyle yarışırken ilginç görüntü sergilediler.

  Çevrede önlem alan polis kaçan zanlının kimliğini araştırıyor. (Hüseyin TÜCCAR / BURSA - DHA)

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı