GeriGündem Polisi ağaca bağlayıp kurşuna dizdiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  63
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Polisi ağaca bağlayıp kurşuna dizdiler

Polisi ağaca bağlayıp kurşuna dizdiler
refid:7019103 ilişkili resim dosyası

Genç polis memuru önce bağlandı sonra kurşuna dizildi.

Sinop'un Türkeli İlçesi’nde kaymakam koruması olan 24 yaşındaki polis memuru Halil Bahar, kimliği saptanamayan kişiler tarafından önce bağlanıp sonra kurşuna dizildi. Bahar’ın yapılan otopsisinde vücudunda 5 kurşun yarası izine rastlandı.

Samsun’un Yakakent İlçesi’nde önceki günü meydana gelen olayda, 2 yıllık polis memuru Halil Bahar’ın cesedi, Çamgölü mevkiinde ormanlık alanda piknik yapan vatandaşlar tarafından elleri bağlı halde bulundu. Olayı soruşturan polis, meslektaşlarının vahşice öldürüldüğünü saptadı. Sinop’un Türkeli İlçesi’nde Kaymakam İbrahim Süha Karaboran’ın korumalığını yapan Bahar’ın önce elleri ve ayaklarının bağlandığı daha sonra da tabancayla kurşuna dizildiği tespit edildi. Vücuduna 5 kurşun isabet ederken, çevrede ise 11 boş kovan bulundu. Bahar’ın cebindeki 130 YTL’ye dokunulmadığı ancak belindeki tabanca ile polis kimliğinin alındığı öğrenildi. Saldırıda bütün kurşunların tek tabancadan çıkıp çıkmadığı balistik inceleme sonunda belli olacak.

Bekar olan polis memurunun cesedini ise DSİ Samsun 7’nci Bölge Müdürlüğü’nde çalışan kardeşi Serdar Bahar teşhis etti. Çevrede geniş güvenlik önlemi alarak en ince ayrıntıları inceleyen ekipler, polis memuru Halil Bahar’ı kimlerin öldürdüğünü tespit etmeye çalışıyor. Yapılan otopsinin ardından Bahar’ın cesedi memleketi Kahramanmaraş’a gönderildi. Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle