Gündem Haberleri

  Polise sığındı

  öYaşar ANTER/DHA
  20.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bodrum’da evlenmeye hazırlandığı veteriner sevgilisinin kendisini ve iki çocuğunu dövdüğünü iddia eden kadın, polise sığınarak “Ne olur bu kâbus gibi adam için acil önlem alınsın” dedi.

  MUĞLA Bodrum’da yatırım danışmanı B.T. (37), 3 ay önce kızı S.T. (13) ve oğlu T.T. (14) ile evlenme hazırlığı yaptığı sevgilisi R.Ö.’nün (42) evine taşındı. B.T. geçen perşembe R.Ö.’nün kendisine ve çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla polise sığındı. Veteriner kliniği işleten R.Ö. hakkında savcılığa da suç duyurusunda bulunan B.T., “Ne olur bu kâbus gibi adam için acil önlem alınsın” dedi.

  Evde kılıçlarla dolaşıyor

  R.Ö.’nün ilk tanıştıklarında çok kibar olduğunu ancak sonrasında garip davranışlarıyla ürküttüğünü söyleyen B.T., şunları anlattı: “Bana, ‘Sana âşığım, hayatımı kurtardın’ diyordu. İnanmıştım. Mayısta evlenecektik. Ancak gün geçtikçe, psikolojimin bozuk olduğunu, tedavi görmem ve ilaç kullanmam gerektiğini söylemeye başladı. Evin içinde silah ve kılıçlarla geziyor, çiftliğinde timsah ve yılan besliyordu. Kızımın âdet görüp görmediğini, bakire olup olmadığını soruyordu. ‘Ben Tanrı’nın kendisiyim’ diyordu. Mısır’daki ölüm tanrısı Adonis’in adını koyduğu pitbull cinsi köpeğini de Tanrı olarak görüyordu. Beni ölümle tehdit edip ardından ayaklarıma kapanarak öpüyor, ‘Seni it gibi seviyorum’ diyordu. Psikolojisinin bozuk olduğunu anlayınca ayrılmak istedim. Beni ve çocuklarımı dövdü. ‘Yaşadıklarımızı anlatırsanız hepinizi bu bahçeye gömerim’ dedi. Ben de çocuklarımla polise sığındım.” 2008’de de R.Ö.’nün yanında çalışan Z.T. (26) adlı kadını sevişmeye zorladığı, görüntülerini çekip evlenmesi için şantaj yaptığı iddia edilmişti. Polis, R.Ö.’nün evinde, R.Ö. ile Z.T.’nin sevişme görüntülerinin yer aldığı CD’ler ele geçirmişti. R.Ö. tutuklanıp cezaevine gönderilmişti.

  Polise sığındı
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı