Gündem Haberleri

Polis silahıyla okul basıp hizmetliyi dövdü

Fevzi KIZILKOYUN / ANKARA, (DHA)
12.05.2010 - 09:35 | Son Güncelleme:

Ankara Mamak'ta Serdar S. isimli polis memuru, oğlunun devam ettiği ilköğretim okulunu basarak temizlik işçisi Ahmet K.'nın başını beylik tabancasının kabzasıyla yardı. Tabanca kabzası ve tekme tokatla polis memurundan dayak yiyen Ahmet K. savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na yansıyan ilginç olay Mamak'ta bir ilköğretim okulunda meydana geldi. 11 yaşındaki ilköğretim 4. sınıf öğrencisi A.S., okul dağıldıktan sonra arkadaşlarıyla bahçede top oynadı. Bu sırada arkadaşıyla çarpışan küçük çocuğun kafası hafif şekilde şişti. Çocuklar daha sonra okulun tuvaletine girmek istedi. Temizlik yapan hizmetli Ahmet K. okul kapalı olduğu gerekçesiyle öğrencilerin tuvaletti kullanmasını engeledi.

 

TABANCASIYLA OKULU BASAN POLİS GÜVENLİK KAMERASINDA

 

Bir süre sonra eve giden A.S.'nin ailesi çocuğun kafasındaki şişliği gördü. A.S., polis babası Serdar S.'ye kafasına hizmetli Ahmet K.'nın vurduğunu söyledi. Olaya öfkelenen polis baba, yanına beylik tabancasını alarak okulu bastı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Ahmet K.'nın üzerine yürüyen polis memuru belinden tabancasını çıkararak mermiyi namluya sürdü. Ahmet K.'nın kollarını tutmaya çalışan Serdar S., silahın kabzasıyla hizmetlinin kafasına vurdu. Kanlar içinde kalan hizmetli başka bir odaya kaçtı. Küfürler yağdıran polis daha sonra okuldan ayrıldı.

 

ŞİKAYETÇİ OLDU

 

Ankara Hastanesi'ne kaldırılan hizmetlinin kafasında 6 cm büyüklüğünde yarık olduğu tespit edilerek dikiş atıldı. Olayın ardından Ahmet K. savcılığa suç duyurusunda bulunarak güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri teslim etti. Olayla ilgili okulda başlatılan soruşturmada ifadeleri alınan diğer öğrenciler hizmetli Ahmet K.'nın kafalarına vurmadığını, sadece kendilerini kovaladığını söylediler.

 

Etiketler: son dakika , haberler
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı