Gündem Haberleri

  Playboy'a dava açıyor

  Hürriyet Haber
  10.10.2003 - 11:23 | Son Güncelleme:

  Film yıldızı Daryl Hannah, Kasım sayısında çıplak fotoğraflarını yayınlayacağını duyuran ''Playboy'' dergisini mahkemeye vermeye hazırlanıyor. New York Post gazetesi, 40 yaşındaki sanatçının bu konuda Hollywood'un ünlü avukatı Marty Stinger ile temasa geçtiğini bildirdi.

  Howard Stern adlı takdimci, TV programına konuk ettiği Daryl Hannah'ın kendisine ''fotoğrafların yayınlanacağını öğrenince yıkıldım'' dediğini ve ''dergiyi mahkemeye vermeyi planladığını'' söyledi.

  Daily News gazetesi, sanatçının derginin fotoğrafçısına, ayağında sadece kürklü botlar olduğu halde pozlar verdiğini ve yaptığı açıklamada ''En sevdiği şeyin çıplaklık olduğunu'' söylediğini öne sürdü.

  Hannah'ın, adı açıklanmayan yakın bir arkadaşı ise New York Post gazetesine yaptığı açıklamada, ''Daryl fotoğrafların bir kısmının yayınlanmasına izin verdi. Derginin, izin verilmeyen fotoğrafları da yayınlayacağı anlaşılınca Daryl küplere bindi ve dergiyi mahkemeye vereceğini söylemeye başladı'' diye konuştu.
   
  Playboy dergisinin bir sözcüsü ise ''Bildiğim kadarıyla bayan Hannah dergiyi mahkemeye vermedi. Hannah fotoğrafçısını bizzat seçti ve biz, fotoğrafların çok iyi bir deneme olduğunu düşünüyoruz'' açıklamasında bulundu.  Daryl Hannah, bu yıl rol aldığı ''Kill Bill'' ve ''Casa de los Babys'' adlı filmlerle beyaz perdeye dönmüştü.   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı