Gündem Haberleri

  PKK’yı ya teslim alın ya yok edin

  Umut ERDEM / MERSİN
  24.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sınır ötesi harekâta tam destek verirken, “PKK’yı ya teslim alın ya da yok edin. Bu defa başarın” dedi.

  Mersin Erdemli Belediyesi’nin toplu açılış törenine katılan Bahçeli, özetle şunları söyledi:
  - 1000 yıllık kardeşlik hukukumuzu zedeleyecek tahriklerden uzak durulmalıdır. Taşkınlıkları prim verilmeden terör telin edilmelidir.
  - Türk milletinin kanla, silahla sineceğini zanneden gafillere hak ettikleri ders mutlaka verilmelidir. Kara harekâtı sonuna kadar sürdürülmelidir. Eşkıya artık ininde imha edilmelidir. MHP olarak bu sürecin yanında ve arkasındayız. Hangi dağı yakacaksanız yakın; ama bu bölücü terör belasından bu milleti kurtarın. Kandil’de Türk bayrağını göndere çekmeden gelmeyin.
  - Ne kadar satılmış, sömürgeleşmiş sözde aydın varsa birliğimize diş biliyorlar. Onlara göre PKK özgürlük savaşçılarından ve hak arayan barış gönüllülerinden oluşuyor, Mehmetçik ise suç işleyen bir çete ve silahını masumlara çevirmiş darbecilerden kurulu bir yapılanmadır. Bu kirli suratlara karşı adalet suskundur. Özel yetkili savcılar başka işlerle uğraşmaktadırlar. Yiğit bir savcının yolunu gözlüyorum.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı