Gündem Haberleri

  Pizza siparişi yakalattı: 131 gün sonra gözaltında

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  09.05.2018 - 19:22 | Son Güncelleme:

  Esenyurt'da geçtiğimiz yıl Aralık  ayında lüks bir sitenin 7'nci katındaki günlük kiralık daireden düşerek hayatını kaybeden 18 yaşındaki Buket Şişek'i hastaneye bıraktıktan sonra kaçan sevgilisi Erhan M., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından olaydan 131 gün sonra yakalandı.

  Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin başlattığı çalışmada, Erhan M’nin Bağcılar'da bir dairede kaldığı yönünde bilgi alındı. Daireden pizza siparişi verildiği  belirlendi.  Polis verilen siparişe pizzacı rolünde giderek dairede kalan kişinin Erhan M. olduğunu kesinleştirdi ve operasyon düzenledi. Gözaltına alınarak sorgulanan Erhan M. İfadesinde “Ben salondaydım balkondan atladığını farkettim. Aşağı baktım yerde yatıyordu. Hemen aşağı indim, taksiyle hastaneye götürdüm. Hakkımda bazı olaylardan aranmam olduğu için kaçtım.” dediği öne sürüldü. Üzerinde sahte kimlik çıkan Erhan M’nin hastaneden kaçarken bindiği taksicinin ifadesinde,”Çok telaşlısın bir olaya mı karıştın, birinden mi kaçıyorsun, ben seni götürmem.” diyerek taksiden indirdiği de ortaya çıktı.

  Pizza siparişi yakalattı: 131 gün sonra gözaltındaEsenyurt'da geçtiğimiz yıl Aralık ayında lüks bir sitenin 7'nci katındaki günlük kiralık daireden düşerek hayatını kaybeden 18 yaşındaki Buket Şişek'i hastaneye bıraktıktan sonra kaçan sevgilisi Erhan M., Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından olaydan 131 gün sonra yakalandı.

  MESAJI TESPİT EDİLMİŞTİ

  Pizza siparişi yakalattı: 131 gün sonra gözaltında


  Yaralama, hırsızlık, ruhsatsız silah bulundurma suçlarının da arasında bulunduğu 12 ayrı suçtan kaydı, 5 suçtan da arandığı belirlenen  Erhan M’nin  Emniyette, cinayet suçlamasıyla sorgulandığı belirtildi.  Erhan M.'nin, Buket Şişek’in ölümünden bir kaç saat önce bir arkadaşına "Bedavadan kızı öldürtmeyin" mesajını geçtiği öne sürülmüştü. Olayın yaşandığı dairede yaklaşık yarım kilo uyuşturucu ve uyuşturucu kullanma düzeneği ele geçmişti.

  Günlük kiralık dairedeki ölümde büyük şüphe Mesajı ortaya çıktıGünlük kiralık dairedeki ölümde büyük şüphe! Mesajı ortaya çıktı

  Etiketler: esenyurt , intihar , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı