Gündem Haberleri

  Piyangoda sınırsız devir başlıyor

  ANKA
  13.10.2007 - 13:18 | Son Güncelleme:

  Milli Piyango Genel Müdürlüğü, sınırsız devire olanak sağlayacak yeni şans oyununu oynatmaya başlıyor. Sayısal Loto ile aynı sistemin uygulanacağı Süper Loto 6/54’te 6 rakam 49 yerine 54 rakam içinde bilinmeye çalışılacak.

  Sayısal Oyun bayilerinde 18 Ekim’de başlayacak oyunun ilk çekilişi 25 Ekim’de gerçekleştirilecek. 54 rakam içinde 6 rakamı tutturma ihtimali 26 milyonda bir olduğundan büyük ikramiyede devirler artacak. Her perşembe çekilişi yapılacak oyunda devir sınırı bulunmayacak. Böylece sık sık yaşanması beklenen üst üste devirlerle 6 tutturarak milyonlarca YTL kazanma olanağı ortaya çıkacak.

  Süper Loto 6/54 için her kolonda 54 numaradan 6 tanesi seçilecek. Sayısal oyun bayilerinde oynanacak. Her hafta cuma sabahından perşembe günü akşamına kadar oynanabilecek. Devir olanağı nedeniyle kolon fiyatının diğerlerinden daha yüksek bir düzeyle 1 YTL olarak belirlendiği Süper Loto 6/54’te çoklu çekiliş seçeneği ile kupon 2,3 veya 4 hafta geçerli olabilecek. 6, 5, 4 ve 3 bilenler ikramiye kazanacak.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı