GeriGündem Pioneer’den performans sahibi kaydediciler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Pioneer’den performans sahibi kaydediciler

Pioneer’den performans sahibi kaydediciler
refid:4810041 ilişkili resim dosyası

Pioneer, Çok Formatlı Kayıt ve Oynatma, artırılmış kullanım kolaylığı, daha çok eğlence fonksiyonu ve entegre DVB-T Alıcı özelliklerine sahip yeni HDD/DVD Kaydedicileri Piyasaya Sürüyor. Performans sahibi Pioneer’ın yeni DVD kaydedicileri, hem HDD hem de DVD’de yüksek kayıt kapasiteleri sunuyor.

Pioneer – DVD-R / DVD-RW, +R / +RW ve DVD-RAM için çok formatlı kayıt ve oynatma sunmada ilk, ince yapılı, yeni HDD/DVD kaydedicilerinin piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Kayıt kalitesi açısından performans sahibi olan Pioneer’ın yeni DVD kaydedicileri, hem HDD hem de DVD’de, yüksek kayıt kapasiteleri sunuyor.

 

Canlı Yayın Durdurmanın (Pause Live TV) dahil olduğu kolay, kullanışlı fonksiyonlar ve gelişmiş Digital Audio Jukebox özelliklerinin yanı sıra, alanında en iyi, yüksek hızlı dublajla birlikte DL DVD-R üzerine 24 saate kadar kayıt yapabiliyor. Analog alıcı modelleri (yükseklik 69 mm); 227 saate kadar video kaydı yapan 80 GB sabit diskli DVR-440H ; gümüş DVR-540H (160GB HDD) 445 saate kadar video barındırabiliyor.

 

Pioneer’in yeni HDD / DVD Kaydedici grubu mevcut olan tüm DVD formatlarında – DVD-R / DVD-RW +R / +RW, DVD-RAM – kayıt yapmakla kalmayarak, ayrıca, DivX de dahil olmak üzere pek çok formatta oynatma uyumluluğu garantiliyor. Tüm ürünler, sıkıştırılmış dijital videonun yüksek kalitede oynatılması için DivX sertifikasyon standardını karşılıyor. Diğer oynatma özellikleri arasında CD veya DVD üzerinde MP3, WMA sıkıştırılmış ses ve JPEG dosya uyumluluğu yer alıyor.

 

Dual PureCinema Kesintisiz Taramasının (PAL / NTSC) eşlik ettiği 108MHz / 10bit video DAC ile kayıtlar, uygun bir gösterim cihazına bağlanıldığında istikrarlı, titreşmeyen bir görüntü sağlıyor.

 

Pioneer, yüzlerce esere hızlı erişim sağlayan Digital Audio Jukebox eklemesiyle HDD / DVD kaydedicilerin uygulamalarını genişletiyor. Kullanıcılar, bir düğmeye dokunarak, en sevdikleri CD’leri HDD’ye (Sabit Disk Sürücüsü) takabilir ve optikten WMA veya MP3 dosyalarını yüksek hızda kopyalayabiliyorlar. Bu, geniş bir video görüntü ve müzik parçaları koleksiyonu için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle