Gündem Haberleri

  Pınar fiyatını dörde katladı

  Hürriyet Haber
  30.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Pınar Altuğ yaşadığı ayrılıklar ve aşklar sonrasında fiyatını dörde katladı. Altuğ son reklam filmi için 400 bin dolarlık anlaşma imzaladı.

   

  Fırtınalı aşk hayatı Pınar Altuğ'a yaradı. Son bir ayda yaşadığı ayrılıklar ve aşklarla gündemden düşmeyen oyuncu, 400 bin dolara anlaştığı yeni bir reklam filmiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Altuğ, 1 Eylül'den itibaren yayınlanmaya başlayacak Helin Küp Şeker reklamları için geçtiğimiz hafta kamera karşısına geçti.

   

  Ev kadınını oynayacak

   

  İnternette tanıştığı Can Tezal'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Yağmur Atacan'la çıkan Pınar Altuğ, geçen akşam Sortie'de sevgilisiyle elele kameralar karşısına geçti. Kısa sürede fiyatını dörde katlayan Pınar Altuğ'un, geçtiğimiz yıllardaki reklam kaşesi 100 bin dolar civarındaydı. Altuğ, yeni reklam filminde bir ev kadınını canlandıracak.

  /images/100/0x0/55eb00d8f018fbb8f8a4af07 

   

  Bu öpücük yaradı

   

   

  Pazar akşamı Sortie'de Balizza defilesinin sunuculuğunu üstlenen Pınar Altuğ, sevgilisiyle ilk kez elele kameralar karşısına geçti. Yağmur Atacan kalabalığa aldırış etmeden Altuğ'u öpücük yağmuruna tutarken, bu hareketli aşk hayatı Altuğ'un fiyatını dörde katladı.

   

   

   

  Pınar fiyatını dörde katladı Pınar fiyatını dörde katladı

   

  Pınar Altuğ'a ard arda iş teklifi yağıyor. Altuğ'un elinden telefonu bir an olsun düşmüyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı