Gündem Haberleri

  ‘Pilardo’cuda sanal kumar

  Hürriyet Haber
  21.07.2001 - 01:40 | Son Güncelleme:

  Bilardo salonuna baskın yapan polis, gizli kapının ardında kumar makineleriyle karşılaştı. Sanal at yarışı oynatan işletmeci gözaltına alındı.

  ÜSKÜDAR'da bir bilardo salonuna baskın yapan polis, gizli kapıdan girilen bir bölümde, 6 kumar makinesi ele geçirdi. Bilardo salonunda makinelerle sanal at yarışı oynatan Atilla Çalkaya gözaltına alındı.

  Gizli bölüm

  Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, ihbar üzerine Üsküdar Fıstıkağacı Caddesi üzerindeki ‘‘Çankaya Pilardo’’ isimli bilardo salonuna baskın düzenledi. Bilardo salonunun ardiye girişi süsü verilmiş bölümünün kapısını açan polis, küçük bir kumarhaneyle karşılaştı. Bilardo salonu işletmecisi Atilla Çalkaya ile bir müşteri gözaltına alındı.

  Makineler hileli

  At yarışıyla ikili bahis oynanan 6 kumar makinesine el konuldu. Sorguya alınan Atilla Çalkaya'nın, 3 aydır kumar makineleri ile at yarışı oynattığı belirlendi. 25 milyon liralık kredilerle at yarışı oynamakta kullanılan makinelerin programlarında hile tespit edildi. Hileli makinelerle, müşterilerin kazanma şansının çok az olduğu belirtildi. Bilardo salonunu mühürleyen polis, soruşturmayı sürdürüyor.


  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı