Gündem Haberleri

  PES 2010'un farklı dünyası

  Hürriyet Haber
  05.11.2009 - 16:10 | Son Güncelleme:

  PES 2010 daha önceki versiyonlarından çok daha gelişmiş özellikleriyle piyasaya sunuldu. 360 derecelik kontrol özelliği oyunun fanlarını çok mutlu edeceğe benziyor.

  PES 2010, 360 derece kontrol, gerçekçi futbolcu modelleri ve geliştirilmiş Master Lig moduyla sahaya çıktı.

  PES 2010 serinin bugüne kadar görmüş olduğu en gelişmiş oyun olma unvanını taşıyor, PLAYSTATION®3 ve PC-DVD versiyonlarında 360 derece kontrolün yanı sıra şimdiye kadar görülmüş en detaylı ve en gerçekçi animasyonlar ve yepyeni Master Lig unsurları da bulunuyor. Merkezi Tokyo’da bulunan geliştirme ekibi en çok talep edilen yenilikleri gerçekleştirmek için PES hayranlarıyla bir arada çalışarak PES 2010’un gerçek futbol tutkunları için kusursuz hale gelmesini sağladı.

  Konami ayrıca hem Uluslararası, hem de Kulüp seviyesinde oyuna yeni lisanslar da ekledi. İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Brezilya ve Arjantin’in resmi olarak onaylanan benzer versiyonlarının yanı sıra resmi Alman futbol takımı da dahil olmak üzere tüm büyük milli takımlar oyunda bulunuyor. Kulüp seviyesinde ise PES 2010 UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ni içeriyor.

  PES 2010'un tüm farklılıkları/Video-Türkçe

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı