Gündem Haberleri

  Penis pompalı yargıca dört yıl hapis cezası

  Kasım CİNDEMİR/WASHINGTON
  20.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ABD’nin Oklahoma Eyaleti’nde, duruşmalar sırasında cübbesinin altında "penis pompası" kullanan yargıca 4 yıl hapis ve 40 bin dolar para cezası verildi.

  Bristow’da, daha önce suçlu bulunan Yargıç Donald Thompson, iki yıl öncesine kadar 23 yıl yargıçlık yapmış ve sonra da Eyalet Meclisi üyesi olmuştu.

  Mahkeme raportörü olarak çalışan Lisa Foster, 2001-2003 yılları arasındaki çeşitli davalarda, Yargıç Thompson’un en az 15 kez "teşhirde" bulunduğunu ifade etmişti. Savcılar ise Donald Thompson’un aynı dönemde penis pompasını cüppenin altında en az dört kez kullandığını belirtmişlerdi. Yargıç Thompson, pompanın yakın bir arkadaşı tarafından "espri olsun diye" verildiğini söylemiş ve "Sakladığım bir şey değildi" demişti. Thompson, unutarak pompayı duruşmalar sırasında tutmuş veya sıkmış olabileceğini kaydetmiş ve mastürbasyon amacıyla kullanmadığını iddia etmişti. Lisa Foster, bir cinayet davası sırasında, Thompson’un cihazı en az iki kez kullandığını ve hatta çıkan seslerin ses kayıtlarında yer aldığını ifade etmişti. Bir polis memurunun "Cübbenin altında plastik tüp gördüm" demesi üzerine arama yapılmış, pompanın fotoğrafları çekilmiş ve halıda sperm lekelerine rastlanmıştı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı