Gündem Haberleri

  Pendik'te cinayet

  DHA
  05.05.2011 - 17:11 | Son Güncelleme:

  Pendik’te 50 yaşındaki Şeref Gürsoy ile 39 yaşındaki eşi Medine Gürsoy oturdukları evde başlarından tabancayla vurularak öldürüldü.

  Cinayeti işleyen Yaşar Gürsoy’un polise verdiği ilk ifadede, oğlunun gey cinayetine karıştığı için cezaevinde olduğu, kadeşi Şeref Gürsoy’un da bu konuda dedikodu yaptığı için vurduğunu söylediği öğrenildi.

  Şeref Gürsoy ve Medine Gürsoy evlerinde başlarından tabancayla vurularak öldürüldüler. Cinayet Şeref Gürsoy’un yeğeninin saat 15.00 sıralarında eve gelmesiyle ortaya çıktı. Anahtarla eve giren yeğenii evin salonuna girdiğinde çifti oturdukları koltuklarda başlarından vurulmuş halde gördü. Bir anda şok geçiren Şeref Gürsoy’un yeğeni polis ekiplerine ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri çiftin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri cinayetlerin işlendiği apartmanın önüne güvenlik şeridi çektiler.

  Medine Gürsoy’un Özbek asıllı olduğu öğrenildi. Kardeşini ve kardeşinin eşini tabancayla vurarak öldürdüğü ileri sürülen Yaşar Gürsoy cinayetlerin ardından polis ekiplerine teslim oldu. Yaşar Gürsoy’un Asayiş Şube Müdürlüğü’ndeki sorgusunun devam ettiği öğrenildi. Yaşar Gürsoy’un polise verdiği ilk ifadede oğlunun gey cinayetine karıştığı için cezaevinde bulunduğu, kerdeşi Şeref Gürsoy’un du bu konuda dedikodu yaptığını cinayetleri de bu nedenle işlediğini söylediği öğrenildi. Ayrıca Yaşar ve Şeref Gürsoy’un bir süre önce Yakacık’ta ailelerinden kalma olan bir arsayı 170 bin liraya sattıkları bu nedenle abi kardeş arasında anlaşmazlık bulunduğu öğrenildi. Polis cinayetlerle ilgili geniş kapsamlı araştırma başlattı.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı