Gündem Haberleri

  Pembe dizi gibi ilişkiler

  Hürriyet Haber
  04.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Amerikan veya Brezilya yapımı olsun, ‘‘pembe dizi'' denilince, akla gerçek yaşamda benzerlerine hemen hiç rastlanmayan karmaşık aşk ilişkileri geliyor. Öyle ki ‘‘bu kadarı da fazla'' demekten kendinizi alamıyorsunuz. Oysa, Hollywood'da yıldızlararası ilişkiler öyle boyutlarda ki, pembe dizilerdeki entrikalar onların yanında pek zayıf kalıyor.

  Son yıllarda Hollywood'da evliliğe karşı sessiz bir tepki oluşmaya başladı. Birbirlerinden hoşlanan kadın ve erkekler, bir süre aynı çatı altında yaşadıktan sonra, yeni aşk serüvenlerine girişiyorlar. Bazen sevgili yenileme işlemi öylesine süratli oluyor ki, olayları takip edemiyorsunuz.

  Gösteri dünyasının genç sanatçıları, uzun yıllar sürecek ilişkilerden kaçınıyorlar. Kısa süreli ilişkiler onları mutlu ediyor. Şıpsevdi şöhretlerin aşk ilişkileri bazan öyle karmaşık bir hal alıyor ki, şaşırıp kalıyorsunuz. Hollywood'da aşk serüvenleri ansızın başlıyor ve hiç beklenmedik bir şekilde sona eriyor. Bugün sevgili olanlar yarın başka başka eşlerle birlikte bir davete katılabiliyorlar. Hollywood'un karmaşık aşk ilişkilerine göz attığımız zaman çok ilginç bir durum ortaya çıkıyor.

  Kime niyet kime nasip halide sürüp gidiyor. Örneğin ‘‘Kanun ve Düzen‘‘ isimli Amerikan dizisi, mahkeme salonlarında olup bitenleri izlemekten hoşlananları ekran başına çekiyor. Yıllar öncesinin ‘‘Petroçelli‘‘ dizisinden beri, zaten ilginç davaları konu alan diziler her vakit sevilmiştir. ‘‘Kanun ve Düzen‘‘ dizisinin başrol oyuncuları Benjamin Bratt ve Carey Lowell. Benjamin Bratt, parlak bir geleceği olan yetenekli bir aktör. Yakışıklı aktör, bu dizinin çekimleri sırasında Carey Lowell ile flört etmeye başlamıştı. Fakat günün birinde genç aktör Julia Roberts ile tanışınca, durum değişti. Benjamin Bratt, Julia Roberts'a aşık olmuştu. Carey Lowell'in de kendine yeni bir sevgili bulması uzun sürmedi. Çok geçmeden yakışıklı oyuncusu Richard Gere ile bir davette tanışmıştı.Genç kadın da Richard Gere gibi Budistti. İki sanatçının dostluğu kısa sürede aşka dönüştü. Oysa Julie Roberts, kamera karşısında çok iyi anlaştığı aktör Richard Gere'den hoşlandığını gizlemiyordu. Richard Gere ile Carey Lowell bir bebek lerinin dünyaya geleceğini açıklayınca, Julia Roberts de yeni sevgilisi Benjamin Bratt ile evlilik hazırlıklarına başladı.

  Değiş tokuş

  Brad Pitt ile Gwyneth Paltrow'un aşkının kolay kolay noktalanmayacağını sananlar yanıldıklarını çabuk anladılar. Sinemanın genç yıldızı Gwyneth Paltrow, Brad Pitt'den ayrılınca, birçok kişiyle ile beraber oldu. Hollywood'un kural tanımayan aktörü kısa bir süre sonra Jennifer Aniston ile ilişkiye girdi. Diğer yandan Brad Pitt'in eski sevgililerinden Juiliette Lewis, Amerika'dan ayrılıp Londra'ya yerleştikten sonra Jennifer Aniston'un eski sevgilisi Steve Berra ile evlendi. Juliette Lewis, ‘‘Brad ile evlenseydim, sanat yaşamımda başarılı olamazdım‘‘ diyor ve ekliyor: ‘Kocam Steve'i çok seviyorum ve ölünceye kadar onunla evli kalacağım.‘‘

  Londra'dan gelen son haberler biraz kafaları karıştırıyor. Bir filmin çekimi için Londra'ya giden Brad Pitt, eski sevgilisi Juliette Lewi s ile Londra'nın lüks restoranlarından birinde yemek yemiş...

  Belirttiğimiz gibi, Hollywood'da aşk işleri çok karışık. Pembe diziler bile gerçek öykülerin yanında çocuk masalı gibi kalıyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı