Gündem Haberleri

  Pasinler'deki zorba ifade verdi

  Hümeyra PARDELİ/ERZURUM, (DHA)
  24.05.2011 - 15:52 | Son Güncelleme:

  ERZURUM’un Pasinler İlçesi’nde Türkçe öğretmeni 23 yaşındaki A.K.’yi taşla yaraladığı iddiasıyla tutuklanan fırın işçisi 24 yaşındaki K.N., iki ayrı cinsel saldırı olayından dolayı ifade verdi. Sol ayağının alçılı olduğu görülen K.N., ifadesinde suçlamaları kabul etmedi.

  Pasinler merkezde Türkçe öğretmeni olarak geçen Şubat ayında göreve başlayan A.K., 14.30 sıralarında okuldan eve giderken saldırıya uğradı. İddiaya göre saldırganların bıçaklı ve taşlı saldırısına uğrayan öğretmen A.K. olaydan ağır yaralı olarak kurtuldu. Saldırı sonrası yaralı olarak 100 metre mesafedeki anneannesinin evine giden A.K., kaldırıldığı hastanede beyin ameliyatı geçirdi. Asayiş Şube Müdürlüğünce kurulan özel ekip tarafından olaydan bir ay sonra 5 Mayıs günü yakalanan K.N., DNA örneklerinin uyuşması sonucu arkadaşı Ümit A. ile birlikte tutuklanarak Erzurum E tipi cezaevine kondu.

  Pasinler’deki bir fırında geceleri çalışan K.N.ı’nın Pasinler ilçesindeki dört ayrı cinsel saldırı olayına karıştığı ortaya çıktı. Mağdurların teşhis ve şikayeti üzerine K.N., bugün Adliye Sarayına getirildi. Sol ayağı alçılı olan N., 30 Aralık 2009 günü üniversite öğrencisi M.G. ile 21 Mayıs 2010 günü N.T.’ye cinsel saldırıda bulunmak suçundan ifadesi alındı. K.N. ifadesinde "Olayların olduğu dönemde muhtemelen Pasinler’deydim. Ama ben yapmadım. Suçlamaları kabul etmiyorum" diye konuştu.

  Öte yandan K.N. güvenlik nedeniyle kaldığı Erzurum E tipi Cezaevinden H tipi Cezaevine nakledildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı