Gündem Haberleri

  Paramparça 37. yeni bölümde Cihan çıkmazdan kurtulabilecek mi? | Fragman izle

  Hürriyet Haber
  19.10.2015 - 15:03 | Son Güncelleme:

  Paramparça dizisi 37. yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Star'da. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Paramparça'da tansiyon yükseliyor. Cihan Gürpınar şirketini çıkmazdan kurtarabilecek mi? Paramparça 37. yeni bölüm fragmanıyla karşınızda.

  Star TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Paramparça'da heyecan giderek yükseliyor... Harun'un intikam planıyla çıkmaza giren Cihan'a ne olacak?
  Nuray'ın beyin kanaması geçirmesinin üzerine, Özkan oğluyla birlikte çaresiz kalacak. Hazal'ın söylediği yalanların gün yüzüne çıkmasıyla neler olacak? Dilara ve Gülseren'in Hazal'a tepkisi nasıl olacak?

  Paramparça 37. yeni bölümde Cihan çıkmazdan kurtulabilecek mi | Fragman izle
  GÜLSEREN GÜÇLÜ KALABİLECEK Mİ?
  Dilara’nın aramasıyla yalıya giden Gülseren, Hazal’ın yürüyebilmesine sevinirken Dilara’nın sitemine maruz kalır. Dilara, Hazal’ın bu yalanı Gülseren ile birlikte planladığını düşünüyordur ve Hazal’ı hayatından çıkarmaya kararlıdır. Gülseren, Hazal’ın yalan söylediğini öğrenince tepkisi çok farklı olur.

  CİHAN'IN ÇIKMAZI
  Şirketteki denetim Cihan'ı iyiden iyiye köşeye sıkıştırır. Harun intikam planına kusursuz bir şekilde devam etmektedir. Geçmişe gömülen sırrın ortaya çıkmasıyla Cihan artık dönüşü olmayan bir yola girer. Ellerinde kelepçeyle emniyete götürülen Cihan’ı kötü bir sürpriz beklemektedir.

  NURAY'A NE OLACAK?
  Beyin kanaması geçiren Nuray, yoğun bakımda ölüm kalım savaşı verirken kucağında oğluyla kalan Özkan çok çaresizdir. Bu çaresizlik duygusu, Cihan’dan Gülseren’e, Hazal’dan Cansu’ya, kadar herkesi ayrı ayrı sarmıştır.

  PARAMPARÇA 37.BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

  PARAMPARÇA 36. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Cihan, "Asla boşanmayacağım" diyen Dilara'nın boşanma isteğine çok şaşırdı. Bu durumla birlikte Cihan ve Gülseren için artık yeni bir hayat başladı.

  Harun planlarını yavaş yavaş ilerletirken yeni hedefi yine aileden biri. Cihan'ı bitirmek için kurguladığı intikam planını ilerleten Harun, bu kez Rahmi Bey'e çengeli takar. Öte yandan Cihan'ın tarafında işler iyice sarpa sarar. Şirketteki maliye denetimi Cihan'ın canını sıkar.

  Yürüyebildiğini herkesten gizleyen Hazal'ı yakalayan Keriman, gizlice çektiği görüntülerle Hazal'a şantaj yapar. Hazal ise Keriman'dan gelecek tehlikeyi anlamış, dediği her şeyi yapmaktadır. Hazal'ın oyununun ortaya çıkması an meseledir.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı