Gündem Haberleri

  Paraları kadınlarla yedin davası

  Hürriyet Haber
  30.11.2001 - 01:48 | Son Güncelleme:

  Sahibi olduğu mağazanın eski müdürünü ‘‘Paraları kadınlarla yedin’’ diye suçlayan Esin Maraşlıoğlu'nun başı dertte. Hakarete uğradığını iddia eden eski müdür, modacıdan davacı oldu.

  Sahibi olduğu Berk Çorap Mağazası'nın eski müdürü Hasan Kamer Akçay'ı, mağazanın parasını kadınlarla yemekle suçlayarak işten attığı ileri sürülen modacı Esin Maraşlıoğlu'nun, 3 aydan 3 yıla kadar hapsi istendi.

  Şikáyetçi oldu

  Bakırköy 4'üncü Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Maraşlıoğlu ve kendisine hakaret edildiğini iddia eden Hasan Kamer Akçay katıldı. Akmerkez'de bulunan Berk Çorap Mağazası'nın eski müdürü Hasan Kamer Akçay ifadesinde ‘‘9 ay önce işten çıkartıldım. Esin Maraşlıoğlu, kayınvalidem Şadiye Metiner ve baldızım Yasemin Metiner'e beni kastederek , 'P..... benden çaldığı paraları karılara yediriyor' demiş. Daha sonra da karım Saadet'i arayarak, 'Kocan seni aldatıyor. Paraları da karılara yediriyor' demiş. Şikáyetçiyim’’ dedi.

  20 yıldır tanışırız

  Duruşmaya sanık olarak katılan Maraşlıoğlu ise ‘‘Bu suçlamayı kabul etmiyorum. Onunla ve ailesiyle 20 yıldır konuşurum. Böyle bir şey yapmadım. Kasada 180 milyar açık vardı. Eşine ve kayınvalidesine bunu dert yanmıştım ve kendisini telefondan aramıştım. Hakaret etmek isteseydim, kendisine de söylerdim. İşten de çıkarmadım’’ diye konuştu.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı