Gündem Haberleri

  Paparazziden ünlü anneler

  Hürriyet Haber
  11.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Paparazziler sadece aşıkların, kaçamakların peşinde değil. Bazen bir çalılığın arkasına, bazen çatıların tepesine saklanabilen bu usta fotoğrafçılar, bu kez objektifleriyle ünlü anneleri yakaladılar. Paparazziler, çılgın aşklarıyla, ele avuca sığmaz tavırlarıyla tanınan ve daha önce defalarca çıplak ya da uygunsuz tavırlarıyla yakalanan Madonna, Elle MacPherson ve Jerry Hall'ü çocuklarıyla görüntülediler.

  Rock'çı bebek

  Gabriel Luke Beauregard Jagger, Rock'n Roll'ün dedelerinden, Rolling Stones'un solisti Mick Jagger'in altıncı çocuğu. Ona tam 4 evlat veren karısı ünlü manken Jerry Hall, kocası Mick Amerika turnesindeyken, kucağında üç aylık Gabriel'le Londra'da moda defilelerini izlerken objektiflere yakalandı.

  Kızına dini ad verdi

  Madonna Paris'te, son albümü ‘Ray of Light’ın tanıtımına kızı Lourdes ile gelirken paparazzilere yakalandı. İspanyolcada ‘Meryem Ana’ anlamına gelen ismiyle şöhrete ulaşan şarkıcı, kızına da Fransa'nın Lourdes Kenti’nde 1858’de Bernadette Soubirous adlı kadına göründüğü iddia edilen ‘Lourdes’lu Meryem Ana'nın (Lourdes Maria) adını verdi.

  Bayan vücut çocuk gezdiriyor

  Vücudunun kusursuzluğu nedeniyle podyum dünyasında ‘‘Bayan vücut’’ olarak anılan Elle MacPherson, çok değil, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde doğum yapmasına rağmen, eski formuna kavuştu bile. Ünlü manken fırsat buldukça çocuğuyla dolaşmaya çıkarken paparazziler de, çocuğu ile görüntülenemeyen MacPherson’ın peşini bırakmıyor.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı