Gündem Haberleri

  Papağan gizli aşkı ortaya çıkardı

  A.A
  17.01.2006 - 12:21 | Son Güncelleme:

  İngiltere'de Ziggy adlı bir papağan, sahibinin nişanlısından 4 aydır sakladığı gizli aşığının adını sürekli söyleyince çiftin ayrılmasına neden oldu.

  İngiliz basınında geniş yer bulan habere göre, Suzy Collins (25) eski iş arkadaşlarından Gary ile ilişkisini bir süre daha saklamak istiyordu, ancak Ziggy'nin sürekli gizli aşığın adını söylemesi bunu engelledi.

  “Gary” ismi ne zaman radyoda ya da bir televizyon programında duyulsa papağan Ziggy daha fazla öpücük sesi çıkarıyor ya da Suzy'nin cep telefonu her çalışında papağan “Selam Gary” diyordu ancak 30 yaşında Leeds kentinde bilgisayarcılık yapan Chris Taylor, tüm bu ”ipuçlarına rağmen” önce Ziggy'yi dikkate almadı.

  Ancak bir gün Ziggy, Suzy ve Chris'i kanepede sarılırken görünce ”sevincini” saklayamayıp “Gary, seni seviyorum” dediğinde, Chris ”bir şeylerin ters gittiğini” anlayabildi.

  Chris, yaptığı açıklamada, “Ziggy, Suzy'nin sesini taklit ederek 'Seni seviyorum Gary' dediğinde televizyon izliyorduk. Başta bu beni güldürdü, ancak Suzy'e baktığımda bir şeylerin ters gittiğini anladım. Domates gibi kızarmıştı ve ağlamaya başladı” dedi.

  Nişanlısız kalan ve istemeyerek papağandan da ayrılan Chris, ”(Ziggy) Bu rezil ismi söyleyip durdu, başka ne yapabilirdim” diye konuştu.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı