Gündem Haberleri

  Panasonic Viera tescilli 1 numara

  Hürriyet Haber
  30.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  GFK araştırma kuruluşunun pazar verilerine göre 2008’in ilk çeyreğinde yüzde 25.8’lik pazar payı ile Türk tüketicisinin en çok tercih ettiği plazma televizyon markası olan Panasonic’in, kullandığı teknoloji, performans ve kullanım kolaylığının yanı sıra estetik açıdan da tamamen yenilenerek yeniden doğan Viera PZ80, PZ85 ve PZ800 modelleri Türkiye pazarına sunuldu.

  Viera serisi koyu tonları, en hızlı- hareketli görüntüleri bile yüksek netlikle sunan 1 milyon:1 dinamik kontrast oranı, 100 bin saate kadar kullanılabilen geliştirilmiş panel ömrü ve 100 Hz çift tarama özelliğiyle fark yaratıyor.

  Bulunduğu mekana prestij kazandıracak kadar şık ve seçkin bir tasarıma sahip olan Viera serisi, darbe, çarpma, çizilme gibi dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı. Kurşun içermeyen plazma ekranları ve daha az elektrik sarfiyatı için özellikleri arasına eklenen ECO modu ise Panasonic’in çevreye duyarlılık ve tüketiciye ekonomik fayda sağlama anlayışının önemli birer göstergesi.

  Panasonic, bu seride Olimpiyat Oyunları’nın heyecanını aktarmak için geliştirdiği HD kameralarda kullanılan teknolojiyi, Panasonic Hollywood Laboratuarları tarafından film yapımı için geliştirilen teknolojilerle birleştirdi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı