Gündem Haberleri

  Pamela yine soyundu

  Hürriyet Haber
  22.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Pamela Anderson, Playboy Dergisi'nin Şubat sayısı için soyundu. Çıplak pozları ve Sahil Güvenlik dizisindeki rolüyle popüler olan Pamela Anderson, uzun bir süredir çıplak poz vermiyordu. Playboy'a verdiği pozlarla yine olay yaratan Pamela, kariyerinde yeni ve eskiye göre daha parlak bir dönemin başlayacağına inandığını söylüyor.

  Pamela Anderson, tüm dünyada erkeklerin başını döndürebilen bir kadın. yapılan tüm anketlerde en güzel ve en çok arzulanan kadınlar arasına girmeyi başaran Pamela Anderson, son dönemde oynadığı filmler ve dizilerden çok özel hayatındaki sansasyonel gelişmelerle gündeme geliyordu. Rock yıldızı Tommy Lee ile noktaladığı çalkantılı evlilik hayatının ardından çocuklarıyla birlikte huzurlu bir döneme geçmeye çalışan Pamela, son olarak Playboy'a verdiği pozlarla gündeme geldi.

  Sahil Güvenlik (Baywatch) dizisi ile şöhret olan ve uzun bir süredir sesi sedası çıkmayan Pamela Anderson, bu çarpıcı pozlarla dönüş yapmayı amaçlıyor. 1990'lı yılların seks ilahesi anderson, Playboy Dergisi'nin Şubat sayısı için soyundu. Eskisinden daha güzel ve daha erotik olan Anderson'ı dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Stephen Wayda görüntüledi. Dergideolabilir’’ diyen Pamela'ya Playboy'da tam 13 sayfa ayrıldı. Kariyerinde yeni ve eskiye göre daha parlak bir dönemin başlayacağına inanandığını söyleyen Pamela, artık sinemada yaptıklarıyla adından söz ettirmek istediğini söyledi. Öte yandan Pamela'nın boşandığı şiddet meraklı kocası Tommy Lee'yi de, mahkemece konulmuş olan alkol yasağını deldiği için yeniden hapis cezası bekliyor. Pamela Anderson ise, daha önce defalarca affettiği eski eşiyle ilgili yorum yapmak istemediğini söylüyor artık...  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı