Gündem Haberleri

  Özlem Hanım’ın değişimi

  Hürriyet Haber
  01.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Halis Toprak, genç eşi Özlem'le, Pamukkale'de gözlerden uzak hafta sonu tatili geçirdi. Genç eşin saçlarını boyatarak yeni bir imaj yarattığı dikkat çekti. Halis Toprak'ın Denizli'ye gelişi gizli tutuldu. Pamukkale Richmond Otel'deki rezervasyon da Toprakbank Denizli Şubesi adına yaptırıldı.

  Geçen yıl, imam nikáhlı eşi Gülümser Şen'le de Pamukkale'de tatil yapan Toprak, bu kez resmi nikáhlı genç eşiyle birlikte geldi. Kral dairesine yerleşen Halis Toprak, tatili sırasında Denizli Valisi Yusuf Ziya Göksu'yu da (üstte ortada) ziyaret etti.

  Aslen Diyarbakırlı olan Vali Göksu ile yakın dost olan Halis Toprak, dün öğle yemeğini Denizli Vali Konağı'nda yedi. Yemekten sonra Halis Toprak, genç eşi Özlem Toprak, Vali Yusuf Ziya Göksu ve eşi Meral Göksu'yla birlikte Atatürk Bulvarı'ndaki Toprak Seramik Mağazası'na gitti. Mağazaya genç eşiyle ayrı otomobillerle gelen Toprak, hha muhabirini karşısında görünce, ‘‘Gizlice gelmiştim, nasıl haber aldınız’’ dedi.

  Toprak, ekonomik krizin atlatılacağını, kriz atlatıldıktan sonra Denizli'ye yatırım yapacağını söyledi.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı