Gündem Haberleri

  Özgecan'ın katiline eşarplı kamuflaj

  Yusuf BAŞTUĞ-Gökhan KESKİNCİ/ DHA
  17.04.2016 - 03:42 | Son Güncelleme:

  Kadın cinayetlerinin sembolü olan Özgecan'ın cezaevinde öldürülen katili, 'yattığı yer belli olmasın diye' tabutunun üzerine kadın eşarbı konularak morgdan çıkarıldı ve mezarlığa götürüldü.

  ÖZGECAN Aslan’ın (20) Adana’da cezaevinde pazartesi günü öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken’in (27) morgda bekletilen cenazesi, önceki gün saat 23.00 sıralarında Adana Devlet Hastanesi morgundan alındı.

  Özgecanın katiline eşarplı kamuflaj

  ‘SURİYELİ KADININ CENAZESİ’
  Morg etrafında bekleyenler gazetecilere cenazeyle ilgili, “Bir Suriyeli kadın cenazesi alıyoruz” açıklaması yaptı. Bu yolla gazetecilerin takibinden kurtulmak isteyen aile, tabutun üzerine de eşarp koydu. Cenaze aracı da verilmediği için sivil plakalı bir kamyonete konulan cenaze Mersin’e doğru götürüldü. Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu’nda cenaze aracını takip eden gazeteciler, yolda denetim yapan polisler tarafından durduruldu. Cenazenin bulunduğu kamyonet ise Mersin’e devam etti.

  MEZARLIK AÇIKLANMADI
  Cenaze Mersin’de adı gizli tutulan bir mezarlığa götürüldü. Annesi, kız kardeşi ve bazı yakınlarının katılımıyla cenaze gece karanlığında defnedildi. Ahmet Suphi ve babası Necmittin Altındöken’in vurulmasıyla ilgili 6 kişi tutuklanmıştı.

  'NEKROFOBİ' ENGELİ
  SALDIRIDA yaralanan baba Necmittin Altındöken’in cenaze törenine nekrofobi hastası (ceset görüldüğünde ya da ölüm düşüncesiyle ortaya çıkan aşırı korku) olması nedeniyle katılmadığı bildirildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı