Gündem Haberleri

  Özel araçlara ücretsiz otopark, toplu taşıma için bol alternatif

  Hürriyet Haber
  08.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  9 Ekim tarihinde basın mensupları ve VIP misafirler için kapılarını açacak olan fuar hafta içi 12.00-22.00, hafta sonu ise 11.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

  Bu yıl Autoshow fuar biletlerine zam yapılmadı ve bilet fiyatları 2006 yılında olduğu gibi hafta içi 12 YTL, haftasonu ise 15 YTL olarak belirlendi. Ayrıca özel araçlarıyla gelecek ziyaretçiler, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 7 bin 500 araç kapasiteli otoparktan ücretsiz olarak faydalanabilecek.

  á Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyorlar.

  á Ana arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’ya ulaşmak için pek çok alternatif yol bulunuyor.

  á Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da deniz yolundan ulaşım için ayrı bir avantaj sağlıyor.

  á Şehir merkezi ile havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da fuar alanına yüzbinlerce kişinin hızlı ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.

  á Fuarı ziyaret etmek için CNR EXPO-Yeşilköy’e Aksaray ve Atatürk Havalimanı’ndan metro ile kolaylıkla ulaşım sağlanırken, İETT de Taksim’den otobüs seferleri düzenleyecek.

  á Bunun yanı sıra fuara özel araçları ile gelecekler için de E5, TEM ve Sahil Yolu’ndan 3 alternatif karayolu ulaşımı var. Özellikle karayolunda oluşabilecek trafik yoğunluğu dikkate alınmalı. Ayrıca Bakırköy deniz otobüsleri iskelesinden 5 dakikada, Yenikapı hızlı feribot iskelesinden ise 20 dakikada ulaşım sağlanıyor. Bunun dışında, E5 üzerindeki Metrobüs hattı kullanılarak Mecidiyeköy’den Yenibosna’ya, Yenibosna’dan da Metro ile fuar alanına ulaşmak mümkün.

  Nasıl ulaşabilirsiniz

  BOSTANCI: Deniz otobüsü ile Bakırköy-metro ile CNR

  KADIKÖY: Deniz otobüsü ile Bakırköy- metro ile CNR/ İETT ile Taksim - İETT ile CNR

  MECİDİYEKÖY: İETT ile Aksaray- metro ile CNR/ Metrobüs ile Yenibosna - metro ile CNR

  EMİNÖNÜ: Tramvay ile Aksaray- metro ile CNR

  TAKSİM: Fuar zamanları İETT ile CNR EXPO

  AKSARAY: Metro ile CNR EXPO

  KABATAŞ: Tramvay ile Aksaray- metro ile CNR EXPO

  ATATÜRK HAVALİMANI: Metro ile CNR EXPO
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı