Gündem Haberleri

  Otoparktaki dehşet kameralara yansıdı

  Bülent CİVANOĞLU- Selahattin BUDAKOĞLU/ BURSA (DHA)
  24.10.2008 - 15:58 | Son Güncelleme:

  BURSA’da İstanbul’dan gelen grup tarafından buluştukları otoparkta kaçırılmak istenen iki tekstilci canını zor kurtardı.

  Arabaya bindirilmekten kaçarak kurtulan ortaklardan birinin tabanca ile yaralanması, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

  Merkez Osmangazi İlçesi Anadolu Mahallesi’nde tekstil ticareti yapan Nevzat Balkır (43) ile Mehmet Kocaman (44) bir süre önce İstanbul’da ismi açıklanmayan işyerinden 9500 TL tutarında iki iş makinesi satın aldı. Makineleri Bursa’daki atölyesine kuran tekstilciler borçlarını zamanında ödemediler. İddiaya göre dün Kocaman ve Balkır’ı arayan bir kişi, kendilerini makineyi satan firmanın görevlisi olarak gösterip, “Biz şu anda Reyhan Mahallesi’ndeki otoparktayız. Gelin konuşup bu işi çözümleyelim” dedi. Saat 17.00 sıralarında belirtilen otoparka giden Kocaman ve Balkır kendilerini bekleyen 6 kişi tarafından dövüldü. İstanbul’dan geldiği sanılan 6 kişi daha sonra Balkır ve Kocaman’ı ayrı ayrı otomobile bindirip kaçırmak istediler. Bu sırada araçtan inmeyi başaran Kocaman ve Balkır kaçarken, Nevzat Balkır silahla kalçasından vuruldu. Güvenlik kamerasının saniye saniye görüntülediği olaydan sonra zanlılar kaçarken, tabanca ile kalçasından yaralanan Nevzat Balkır ile dayak yiyen Mehmet Kocaman ambulansla Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldılar.

  Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı. Polis güvenlik kamerasından saldırganların kimliklerini araştırıyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı