Gündem Haberleri

  Otomobilden inip kılık değiştirdiler! E-5'te büyük oyun

  İHA
  04.01.2018 - 10:12 | Son Güncelleme:

  E-5 karayolu Çobançeşme mevkisine otomobille gelen bir grup kadın, kıyafetlerini değiştirdikten sonra yola çıkarak kucağında çocuklarla dilenmeye başladı. Kadınların kıyafet değiştirerek karayolunda dilenmesi polis tarafından engellendi.

  E-5 karayolu Çobançeşme mevkisinde bulunan boş bir alana gelen bir grup kadın, burada üstlerini değiştirdi. Yeni kıyafetlerini çıkarıp aracın bagajındaki eski kıyafetleri giyen bir grup, daha sonra karayolunda dilenmeye başladı.

  'AÇIZ' YAZILI DUYGU SÖMÜRÜSÜ

  Kucağında çocuk ve elindeki “Açız” yazılı kartonlarla duygu sömürüsü yaparak, yoğun trafikte ilerleyen sürücülerden para dilenen kadınlar, polis ekiplerini görünce kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamacanın ardından kucağında çocukla yakalanan dilenciye, ekipler tarafından cezai işlem uygulandı.

  Yakalanan dilenciler, kendilerini çeken kameramana da tepki gösterdi. Görüntülerde, dilenciler önce boş alana arabalarıyla geliyorlar. Ardından üstlerini değiştiriyor, sonra karayolunda kucağında çocukla dilenmeye başlıyor. İnsanların duygularını bu yolla sömüren dilenciler, polis tarafından yakalanırken, o anlar da kameralarca kaydedildi.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı