Gündem Haberleri

  Otomobilde kadın ve erkek cesedi

  KANDIRA (Kocaeli) (DHA)
  07.08.2014 - 12:09 | Son Güncelleme:

  Kocaeli'nin Kandıra İlçesi’ne bağlı Kefken- Cebeci sahil yolunda bir otomobilin içinde tabancayla öldürülen 33 yaşındaki Özgün Aslan ile 35 yaşındaki Erhan Keleş’in cesetleri bulundu.

  En hareketli günlerini yaşayan Kocaeli’nin tatil beldesi Kandıra’nın Karadeniz sahilinde plajların da bulunduğu Kefken- Cebeci yolunun Pembe Kayalar mevkisinde bir otomobilin 4 lastiğinin de inmiş olduğunu görenler yanına gitti.

  İçine baktıklarında bir kadın ve erkek cesedi görenler durumu hemen jandarmaya bildirdi. Yapılan incelemede öldürülen kişilerin Özgün Aslan ve Erhan Keleş olduğu saptandı.

  Yapılan incelemede, başlarına ve vücutlarına çok sayıda kurşun sıkılarak öldürüldükleri anlaşıldı.

  Çifte cinayetin sabaha karşı işlendiği sanılırken, cesetler otopsi için Kandıra Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  CESETLER İSTANBUL ADLİ TIP KURUMUNA GÖNDERİLECEK

  Bu arada Aslan ve Keleş’in cesetleri ayrıntılı otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderileceği belirtildi.

  ÖLDÜRÜLEN ERKEĞİN ADI HÜSEYİN ŞENEL

  Kandıra Kefken’de otomobilde kurşunlanarak öldürülen kadının kimliğinin Özgün Aslan olduğu kesinleşirken, üzerinde Erhan Keleş kimliği bulunan erkeğin de Hüseyin Şenel olduğu saptandı.

  Bu arada yapılan ilk incelemelerde, aracın kaza yaptıktan sonra durduğu da belirlenirken, katil veya katillerin öldürdükleri Hüseyin Şenel ve Özgün Aslan’ı başka bir araçla takip ettikleri anlaşıldı. Katil ya da katillerin araç kaza yaptıktan sonra içindeki Hüseyin Şenel ve Özgün Aslan’ı tabancayla öldürdükleri değerlendirmesi yapıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı