Gündem Haberleri

Otobüs sürücüsü kızdırdı

İHA
15.12.2017 - 10:36 | Son Güncelleme:

İstanbul Mecidiyeköy'de otobüs sürücüsü trafikte durduğu sırada kapısını açıp kapatınca, arkasından seyir halinde olan motosikletli kadının tepkisi ile karşılaştı. Motosiklet sürücüsü, otobüsün kapısını yumruklayıp tepki gösterirken, yaşanan o anlar başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

Mecidiyeköy'de trafikte seyir halinde olan bir otobüs sürücüsü, trafiğin durduğu sırada kapısını açıp geri kapattı. Bu sırada arkasında seyir halinde olan bir motosiklet sürücüsü kadın da geçmek için kapının kapanmasını bekledi. Otobüsün yanından geçen motosikletli sürücü, otobüsün kapısını yumruklayarak, “Yolun ortasında kapını neden açıyorsun” diye tepki gösterdi. Daha sonra motosiklet sürücüsü yoluna devam ederken, yaşanan o anlar ise başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

Motosiklet sürücüsünden otobüs şoförüne yumruklu tepkiMecidiyeköy'de otobüs sürücüsü trafikte durduğu sırada kapısını kapatıp açınca, arkasından seyir halinde olan motosikletli kadının tepkisi ile karşılaştı. Kadın sürücü otobüsün kapısını yumruklayıp tepki gösterirken, yaşanan o anlarda başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.Mecidiyeköy'de trafikte seyir halinde olan bir otobüs sürücüsü, trafiğin durduğu sırada kapısını açıp geri kapattı. Bu sırada arkasında seyir halinde olan bir motosiklet sürücüsü kadında geçmek için kapının kapanmasını bekledi. Otobüsün yanından geçen kadın sürücü, otobüsün kapısını yumruklayarak, “Yolun ortasında kapını neden açıyorsun” diye tepki gösterdi. Daha sonra kadın sürücü yoluna devam ederken, yaşanan o anlar ise başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.Görüntülerde, bir motosikletli sürücüsü kadının trafikte seyir halinde olduğu ve trafikte olan bir otobüs sürücüsünün de kapısını açıp kapattığı görülüyor. Kapı kapandıktan sonra otobüsün yanından geçen kadın sürücüsü otobüsün kapısına vurarak tepki göstermesi yer alıyor.

 

Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı