GeriGündem Oteller yılbaşına hazır
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oteller yılbaşına hazır

Oteller yılbaşına hazır
refid:860404 ilişkili resim dosyası

Yeni yıl kutlamaları için Antalya, İzmir, Uludağ, Palandöken, Erciyes, Kapadokya, Kartalkaya ve Abant'taki oteller müşterileri için alternatif programlar düzenledi.

Antalya'da İbrahim Tatlıses, Funda Arar, İzel, Sümer Ezgü gibi ünlü sanatçıları sahneye çıkacak.

Kemer'deki Limra Otel'de 30 Aralık Cuma İbrahim Tatlıses, 31 Aralık gecesi ise Funda Arar sahne alacak. Limra Otel'de 2 kişi, 2 gece 850 YTL'ye konaklayabilecek. 

Oteller yılbaşına hazır
Funda Arar, Kemer'deki Limra Otel'de sahne alacak.

Ardisia De Luxe Resort Oteli'nde yılbaşı gecesi İzel ve Sümer Ezgü'yü izlemek isteyenler, kişi başına gecelik 249 YTL ödeyecek.

Antalya'da bazı oteller ise yılbaşında müşterilerini mahalli sanatçılar ve animasyon ekiplerinin gösterileriyle eğlendirecek. Bu otellerde yılbaşı gecesi eğlencesi 70 ile 100 YTL arasında değişiyor.

Yılbaşı gecesine hazırlanan Antalya'daki barlarda mahalli sanatçılarla eğlenmenin bedeli 50 ile 100 YTL arasında olacak.

Özellikle yılbaşı gecesi oryantaller, 20 dakikalık gösteri için 500 YTL istiyor.
  
ULUDAĞ'DAKİ OTELLERDE  YILBAŞI BALOSU...
 
“Beyaz cennet” Uludağ'daki oteller, yılbaşının hafta sonu tatiline denk gelmesini ve müşterilerinin Kurban Bayramı'nda uzun süre konaklayacaklarını dikkate alarak, yerel şarkıcılarla yeni yıl kutlaması düzenlemeyi tercih ettiler.

Yılbaşı gecesi Grand Yazıcı Otel'de İsmail Türüt, Kervansaray Otel'de ise Aldo sahne alacak. Diğer oteller ise “gala yemeği” ve ”yılbaşı balosu” tarzında yapacakları kutlamalarda, kendi orkestralarına ve oryantal şovlara yer verecekler.

Bu arada, Bursa'daki otellerde de “Yılbaşı Özel Programı” adı altında yemek, oryantal şov, canlı müzikten oluşan kutlamalar yapılırken, Holiday Inn Otel'de Aslı Hünel hayranlarıyla buluşacak.
  
İZMİR'DE MEYDANLARDA YILBAŞI KUTLAMALARI...
  
İzmirliler, Cumhuriyet ve Anayasa meydanlarında düzenlenecek ücretsiz yılbaşı konserlerinde, yeni yılı ünlü sanatçıların seslendireceği şarkılarla karşılayacaklar.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nce Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenecek programda, pop müzik şarkıcısı Pamela ile MFÖ sahne alacak.

Karşıyaka'daki Anayasa Meydanı'nda ise Tuğba Özerk ve Ebru Destan, İzmirlilerle buluşacak.  
  
İZMİR'DE OTEL ALTERNATİFLERİ
  
Hilton İzmir'in, Barbarospaşa Salonu'ndaki yılbaşı balosunda Zeynep Dizdar sahne alacak, oryantal ve dans gösterileri sunulacak. Programın konaklama dahil 229 YTL olduğunu bildirildi.

Oteller yılbaşına hazır
Genç şarkıcı Zeynep Dizdar İzmir Hilton'da..

Crown Plaza İzmir'de yılbaşı için hazırlanan 4 ayrı programın fiyatları, 40 YTL ile 210 YTL arasında değişiyor.

Hotel Princess'teki programda ise Coşkun Sabah sahne alacak. Çeşitli dans ve oryantal gösterilerine yer verilecek programda, fiyatlar 119 YTL ile 179 YTL arasında değişiyor. Otelde konaklamak isteyen müşteriler, kişi başına brunch dahil, 55 YTL daha ödeyecek.

Ege Palas Oteli ise Balo Salonu'nda konuklar, canlı müzik ve dans gösterileri sunacak programda, kişi başı 125 YTL'ye ağırlanacak. Roof Bar'daki yılbaşı eğlencesi ise kişi başı 95 YTL olarak belirlendi.  
Otel, 65 YTL karşılığında çocuklara, animasyonlar, yılbaşı hediyeleri ve çeşitli sürprizlerin yer alacağı bir yılbaşı kutlaması sunuyor ve ilerleyen saatler için uyku odası sağlanıyor.
  
ERZURUM'DA KAR KEYFİ...
  
Erzurum Palandöken Kış Turizm Merkezi'ndeki Polat Renaıssance Otel'de, yılbaşı gecesi animasyon ve oryantal gösterileri sunulacak,  Rus müzik grubu sahne alacak. Türk müziği için ayrı bir program düzenlenecek otelde konaklayan müşteriler, kişi başı 100 dolar ödeyecek.  

Palan Otel'de, Grup Palandöken, şarkıcılara eşlik edecek. Rus animasyon grubuyla oryantal gösterilerinin yer alacağı programın fiyatı 75 YTL olarak belirlendi.

Dedeman Otel'de ise yılbaşı gecesi gece kayağı düzenlenecek ve havai fişek gösterisi yapılacak.
Sarıkamış Çam-Kar Otel'deki yılbaşı balosunda Recep Ergün ile yöresel sanatçılar sahne alacak. Animasyon ve oryantal gösterileri ve gece kayağının izlenebileceği yılbaşı balosuna katılmak isteyenler kişi başı 60 YTL ödeyecek.  

Toprak Otel'de, Recep Ergün'ün sahne alacak. Animasyon, oryantal ve gece kayağı gösterilerinin sunulacağı yılbaşı eğlencesi, kişi başına 120 YTL olacak.
  
KARTALKAYA VE ABANT YILBAŞINA HAZIR  

  
Kartalkaya'daki Grand Kartal Otel'de yılbaşı gecesi müşterileri için, keman eşliğinde akşam yemeği, karda ateş dansı, havai fişek gösterileri düzenleyecek.

Dorukkaya Otel'e gelen misafirler ateş şovu eşliğinde karşılanacak, küçük yaştaki misafirlere isimleri yazılı pastalar ikram edilecek, illüzyonist şovlar, çocuklara yönelik eğlenceler, animasyon gösterileri, yarışmalar, çekilişler ve dans şovlar yılbaşı gecesinin diğer etkinlikleri arasında yer alıyor.

Abant Tabiat Parkı'ndaki Abant Palace Otel'de, Mehtap Saraç ile Atilla Atasoy sahneye çıkacak, oryantal gösterisi sunulacak.

Büyük Abant Oteli'nde misafirler ise Seda Üren'in şarkılarını dinleyip, oryantal dansları izleyebilecek. Ayrıca göl partide sıcak şarap ikramı, ateş dansı, havai fişek gösterileri yapılacak.

KAYSERİ VE NEVŞEHİR'DE YILBAŞI EĞLENCELERİ...


Kayseri'deki Grand Eras Oteli'nde düzenlenecek yılbaşı eğlencesinde sanatçı Pınar Dilşeker sahne alacak. Yerel sanatçılara da yer verilecek programda, özel gala yemeği ile yeni yılı karşılayacak konukların, kişi başı 100 YTL, program sonunda otelde konaklamak isteyenlerin ise 150 YTL ödemesi gerekiyor.

Hilton Kayseri Balo Salonu'ndaki programda, gala yemeği ve Grup Voice ile sabahın ilk saatlerine kadar eğlenmenin bedeli, kişi başı 85 YTL olarak belirlendi. Kervansaray Restoran'da Grup Nazar eşliğinde yeni yıla girecekler, kişi başı 65 YTL ödeyecek. Otelde ayrıca, 25 YTL karşılığında bar programı ve 35 YTL karşılığında disko programı düzenlenecek.

Kış turizminin gözde mekanlarından Erciyes Dağı'ndaki Dedeman Erciyes Oteli'nde misafirler kişi başı 85 YTL karşılığında 3 farklı müzik grubu eşliğinde eğlenme fırsatı bulacak. Eğlence sonrası otelde konaklamanın bedeli ise iki kişi 400 YTL olarak belirlendi.

ACE Erciyes Otel'de yemekli müzikli eğlence programında, oryantal gösterisi yapılacak. Kişi başına 75 YTL olan yılbaşı programına katılanlar, otelde konaklamak isterlerse 180 YTL ödeyecek.

Nevşehir'de Dedeman Otel'de canlı müzik eşliğindeki açık büfe yemeğin bedeli kişi başı 125 YTL olarak belirlendi.

Ayrıca Nevşehir ve ilçelerindeki Kapadokya Lodge, Dinler, Perissia, Otel Mustafa, Yıltok, Altınöz gibi 4 yıldızlı otellerde 75-100 YTL arasında değişen fiyatlarla farklı yılbaşı eğlenceleri düzenleniyor.

Kapadokya bölgesine özgü peribacaları ile kayadan oyma eğlence merkezlerindeki yılbaşı programlarına katılmak isteyenler, 60-80 YTL ödeyecek.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle