Gündem Haberleri

  Otel odasına fuhuş baskını

  Taylan YILDIRIM/İZMİR, (DHA)
  08.05.2008 - 14:37 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in Alsancak Semti'ndeki bir otele yapılan fuhuş baskınında, Ukrayna uyruklu D.D., T.V. ve S.U. ile cinsel ilişkiye girmek için gelen 2 erkek gözaltına alındı. Ülkesinde doktorluk yaptığını ve Türk vatandaşıyla evli olduğunu ileri süren S.U.'nun gerçek kimliğini söyleyip söylemediğinin ise konsolosluktan gelecek bilgi ve parmak izi kayıtlarının incelenmesinin ardından belirleneceği bildirildi.

  Alsancak'ta yabancı uyruklu kadınların fuhuş yaptığı bilgisini alan Ahlak Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Ekiplerin araştırmaları sırasında fuhuş yaptığı belirlenen yabancı uyruklu 2 kadın, takibe alındı. Taksiyle otele giden iki kadının, ilişkiye girmek için gelen erkeklerle buluşarak odalarına çıkmaları üzerine polis operasyona başladı. Otel odalarına yapılan baskında, fuhşa aracılık yaptığı belirtilen 32 yaşındaki D.D., para karşılığında erkeklerle birlikte olan 29 yaşındaki T.V. ve 35 yaşındaki S.U. ile para karşılığı ilişkiye girmek için gelen iki erkek gözaltına alındı.

  Erkekler ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, D.D., fuhşa aracılık yapmak suçundan Adliye'ye sevk edildi. T.V. ile S.U.'nun ise sınırdışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilecekleri bildirildi. Polisteki ifadesinde ülkesinde doktorluk yaptığını ve Türk vatandaşıyla evli olduğunu söyleyen S.U.'nun gerçek kimliğini söyleyip söylemediğinin korsolosluktan gelecek bilgi ve parmak izi kayıtlarının incelenmesinin ardından ortaya çıkacağı belirtildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı