Gündem Haberleri

  Oscar'ı kaybetti aşkta kazandı

  Hürriyet Haber
  25.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ‘‘American History X’’ filmindeki rolüyle Oscar'a aday gösterilen Ed Norton, ödülü kazanamadı ama aşk hayatında Cameron Diaz ile büyük bir heyecan yaşıyor.

  Genç aktör Ed Norton da Oscar gecesinden düş kırıklığı içinde ayrılanlardan. Norton, ‘‘American History X’’ filmindeki oyunuyla en başarılı aktör Oscar'ına aday gösterilmişti. Pek çok kişi Ed Norton'un kazanma şansının yüksek olduğunu düşünüyordu. Yirmi dokuz yaşındaki aktör, Oscar gecesinde İtalyan aktör Roberto Benigni'nin Oscar heykelciğini alışını izlerken elinden geldiğince sakin görünmeye çalıştı. Norton'un yenilgiyi böyle karşılamasının önemli bir nedeni var. Genç aktör, Amerikan Sineması'nın sevilen oyuncusu Cameron Diaz ile duygusal bir ilişki yaşıyor. Sevgililer, Oscar gecesinden sonra birlikte Miami'ye gittiler.

  Kırık kalpler

  Cameron Diaz da bir süre öncesine kadar genç aktör Matt Dillon ile büyük bir aşk yaşıyordu. Dillon'un çapkınlıkları, Diaz'ı canından bezdirince bu ilişki de noktalandı. Norton da bir süre öncesine kadar genç yıldız Courtney Love ile beraberdi. Sevgililerin ilişkilerini neden noktaladıkları bilinmiyor, ama Norton'un bu ayrılıktan çok etkilendiği söyleniyor. Daha önceki ilişkilerinde hep hayal kırıklığı yaşayan iki sevgili Ed Norton ve Cameron Diaz, Miami'de romantik bir tatil geçirdiler.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı