Gündem Haberleri

  Oruç tutanlara gece deniz keyfi

  Akif ARICI/ ANTALYA, (DHA)
  24.08.2009 - 11:26 | Son Güncelleme:

  Ramazan ayının gelmesiyle birlikte yaz sıcağında oruç tutan ve denizden mahrum kalan vatandaşlar, denize geceleri ışıklandırılan sahilde girebiliyor.

  Bunaltıcı sıcaklardan kurtulmanın en güzel yollarından biri olan denize, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte oruç tutanlar girmeyince, işletmeci Erhan Yazıcı, kurduğu projektör ışığı sistemiyle gece geç saatlere kadar müşterilerine hizmet vermeye başladı. Dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı'nda insanların sadece gündüz değil, gece de denizden yararlanabilmelerini isteyen Yazıcı, sahile kurduğu ışık sayesinde hem vatandaşların gece denize girmelerini sağladı, hem de müşteri potansiyelini artırdı.

  Aileleriyle veya arkadaşlarıyla birlikte sahile gelenler sahur vaktine kadar denizin keyfini çıkartırken, serin havayı fırsat bilenler şezlonglarda uyumayı tercih etti.
  Yaptıkları uygulamanın ilk günden beri ilgi gördüğünü belirten 13 yıllık turizmci Yazıcı, “Ramazan nedeniyle denize giremeyen vatandaşlarımız için böyle bir çözüm düşündük. İlk günden beri ilgi artıyor. Ramazan'ın ardından da uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı