Gündem Haberleri

  Orhan Miroğlu'nun yoğun bakımdaki oğlu için gerekli kan bulundu

  İpek ÖZBEY
  05.02.2018 - 11:43 | Son Güncelleme:

  AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu’nun engelli oğlu Zerdeşt, perşembe akşamı yoğun bakıma alındı. Oğlu için sosyal medya hesabından kan ihtiyacı olduğunu duyuran Miroğlu'na gerekli kan Kızılay tarafından sağlandı.

  CUMA sabahı kalbi duran ve müdahale edilen Zerdeşt Miroğlu, 3.5 aydır hastanede tedavi görüyordu.

  Baba Miroğlu’yla Afrin operasyonunun siyasi sonuçlarını konuşmak üzere cuma günü Meclis’te buluştuk. Gözleri dolarak anlattı oğlunu: “Zerdeşt çok iyi bir çocuktur. Ben çalışırken hep yanıma gelir. Oğlum seni yazıyorum derim. Biliyorsunuz, yazılarımda ondan çok bahsederim. Onun için dua edin” dedi.

  Meclis’teki odasında oğluyla birçok fotoğrafı bulunan Orhan Miroğlu, bu sabah da 25 yaşındaki oğlu için bir tweet attı: Oğlum Zerdeşt için 0- kana ihtiyacımız var. Aşağıdaki kan merkezlerinden Zerdeşt adına kan verdikten sonra, yine numarası bulunan Kan merkezi sorumlusu Mustafa beyi arayarak, gerekli kana ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.”

  'CUMA SABAHI DERİN BİR UYKUYA DALDI'

  Miroğlu, 3 Şubat'ta oğluyla ilgili şu paylaşımı yapmıştı:

  Sevgili Zerdeşt cuma sabahı tedavi gördüğü hastanede derin bir uykuya daldı. O sabahtan bu yana uyanmasını ve hayata yeniden merhaba demesini bekliyoruz. Biliyorum ki, Zerdeşt'i tanıyıp seven, hatta tanımadan seven herkes, Zerdeşt'in bu derin uykudan uyanmasını bekliyor. Ey Zerdeşt'in amcaları, halaları, ablaları, kardeşleri, dualarınızı eksik etmeyin lütfen, etmeyin ki Allah bu yavruya, 25 yıldır hayatta kalma mücadelesi veren bu cesur çocuğa yarattığı bu meleğe, şefaat etsin ve hayırlı bir müjde gibi yeniden aramıza yollasın..

  ARANAN KAN BULUNDU 

  Miroğlu, sosyal medya hesabından kan ihtiyacının karşılandığını belirterek, "Kan ihtiyacı @KizilayDestek tarafından karşılanmıştır, kan veren ve duyarlılık gösteren herkese çok teşekkür ederiz" dedi. 

  Orhan Miroğlunun yoğun bakımdaki oğlu için gerekli kan bulundu

   

   

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı