Gündem Haberleri

  Organize suç örgütü lideri Kürşad Yılmaz, eski polis memuru eşinden boşandı

  Hurriyet.com.tr-Özel/Dinçer GÖKÇE
  11.04.2016 - 10:59 | Son Güncelleme:

  Halen Bolu F Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan organize suç örgütü lideri hükümlüsü Kürşad Yılmaz’ın, eski polis memuru eşinden boşandığı ortaya çıktı. Anlaşmalı boşanma davasında, mahkemeye başvuran isim Tülay Çetin Yılmaz oldu. Mahkeme çiftin boşanmasına karar verdi.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Özel Kalemi'nde polis memuru olarak görev yapan Tülay Çetin 22 yıl kadar önce 'organize suç örgütü kurmak' suçundan hükümlü Y. Kürşad Yılmaz ile evlendi. Halen Bolu F Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan Yılmaz’ın eşi Tülay Çetin Yılmaz, mahkemeye boşanma davası açtı.

  Organize suç örgütü lideri Kürşad Yılmaz, eski polis memuru eşinden boşandı
  Kürşad Yılmaz, cezaevi arkadaşı Ali Oymak ile Burdur Cezaevi'nden firar etmişti.

  ANLAŞMALI BOŞANMA

  İstanbul 16. Aile Mahkemesi geçtiğimiz hafta kararını verdi. Çekişmeli boşanma davası olmadığı için mahkeme çiftin boşanmasına kısa sürede karar verdi. Davacı eşin, herhangi bir talebinin de olmadığı öğrenildi.


  Organize suç örgütü lideri Kürşad Yılmaz, eski polis memuru eşinden boşandı
  Eski polis memuru Tülay Çetin, 22 yıl önce Kürşat Yılmaz ile evlendi. 

  CEZAEVİ FİRARLARIYLA GÜNDEMDEYDİ

  Yılmaz'ın adının karıştığı ilk büyük 'olay' ise, 31 Aralık 1992 gecesi Çakıl Gazinosu'nda öldürülen Osman Ayanoğlu cinayeti oldu.  Adı, bir dizi cinayete karışan Yılmaz, cezaevi firarları ile de gündemde oldu. Yılmaz, halen Bolu F Tipi Cezaevinde.


  dgokce@hurriyet.com.tr   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı