Gündem Haberleri

  Ordunun zirvesinden Trabzon'a ziyaret

  Ömür AVCI -TRABZON / DHA
  16.12.2009 - 16:59 | Son Güncelleme:

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve 3 kuvvet komutanı akşam saatlerinde Trabzon'a geldi. Orgeneral Başbuğ'un yarın Trabzon Valiliği'nde yapılacak Güvenlik Zirvesi'ne katılacağı öğrenildi.

  TRABZON'A SÜRPRİZ ZİYARET / WEB TV     

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, bugün saat 16.10'da, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Işık Koşaner, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral A.Atilla Işık ile birlikte, Türk Hava Kuvvetleri'ne ait bir uçakla Trabzon'a geldi. Başbuğ ve kuvvet komutanları Trabzon'da, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Üçüncü Ordu Komutanı Orgeneral Saldıray Berk ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. VIP Salonu'nda bir süre dinlenen Başbuğ ve beraberindekiler daha sonra, 48. Motorize Piyade Tugay Komutanlığı'na geçti.

  Havalimanı çıkışında gazetecilere açıklama yapmayan Başbuğ'un yarın Trabzon Valiliği'nde saat 10.00'da düzenlenecek Güvenlik Zirvesi'nin ardından açıklama yapacağı belirtildi.

  Bu arada Başbuğ ve kuvvet komutanlarının gelişinden önce havalimanı VIP Salonu'nun önünde geniş güvenlik önlemleri alındı. Başbuğ'un 0004 plakalı makam aracının etrafında ve altında da köpeklerle arama yapılması dikkat çekti. 
   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı