GeriGündem Grafikler ve oy oranları ile Ordu seçim sonuçları Hurriyet.com.tr'de!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Grafikler ve oy oranları ile Ordu seçim sonuçları Hurriyet.com.tr'de!

Grafikler ve oy oranları ile Ordu seçim sonuçları Hurriyet.com.tr'de!

Ordu seçim sonuçları ve oy oranları, bölgede ikamet eden birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Sandıklarda oy kullanma işlemlerini tamamlayan seçmenler ve yerel seçimleri yakından takip edenlerin araştırdığı Ordu seçim sonuçları, Hurriyet.com.tr üzerinden görüntülenebilecek. İşte, grafiklerle Ordu seçim sonuçları ekranı

Karadeniz Bölgesi'nin illerinden Ordu'nun seçim sonuçları grafikler ve oy oranları ile Hurriyet.com.tr seçim ekranında yer alıyor. Türkiye'nin dört bir yanında olduğu gibi vatandaşlık görevini yerini getirmek için sandık başına giden Ordu'daki seçmenler, oy verme işleminin ardından gözler Ordu seçim sonuçlarına çevrildi. Tüm illerimizin ve ilçelerimizin oy oranları hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından vatandaşlarla paylaşılacak. Ordu seçim sonuçları ve Ordu ilçelerinin oy oranları da hurriyet.com.tr seçim özel sayfamızdan takip edilebilecek.

Anlık seçim sonuçları, partilerin oy dağılımı, il il seçim sonuçları, en doğru ve en kesin seçim sonuçları tüm detaylarıyla hurriyet.com.tr seçim özel sayfasından görüntülenebilecek.

Grafikler ve oy oranları ile Ordu seçim sonuçları Hurriyet.com.trde

Ordu'da hastalar, ambulans ve araçlarla oy kullanacakları okullara ulaştırıldı.

Ordu Sağlık Müdürlüğü, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde sandığa gidemeyecek durumda olup oy kullanmak isteyen hastalar için 48 araç ve 116 sağlık personeli görevlendirdi.

Müdürlüğe bağlı Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri, kentteki hastane ve evlerinden çıkamayacak durumdaki hasta ve yaşlıları, oylarını kullanabilmeleri için sandık başına götürdü.

Bir süredir evde sağlık hizmetlerinden faydalanan kalp hastası 83 yaşındaki Meliha Arap, Altınordu ilçesindeki evinden araçla alındı. Ekipler tarafından Selimiye Merkez Ortaokuluna götürülen Arap, oyunu kullandı.

Meliha Arap, AA muhabirine yaptığı açıklamada, evde sağlık hizmetleri ekipleri aracılığıyla sandık başına gittiğini belirterek, "Milletimiz, vatanımız, çoluk çocuğumuz için Allah en hayırlısını etsin. Bize verilen bu hizmet çok iyi. Geçen sene de bundan yararlandım. Emeği geçenlerden Allah razı olsun." dedi.

Kumru ilçesinde 90 yaşındaki yatağa bağımlı Gülizar Yalçın ve 94 yaşındaki hasta Halil İbrahim Ataoğlu da ambulanslarla okullara taşındı. Yalçın ve Ataoğlu, sedyede oylarını kullandı.

Altınordu ilçesinde 81 yaşındaki Mevlüt Ceyran da 5'inci kattaki evinden sağlık ekiplerince alınarak oy kullanacağı okula ulaştırıldı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle