Gündem Haberleri

  Onu Dilara’yla görünce vurdum

  Ali AKSOYER/DHA
  09.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kartal cinayetinin faili ağabey Muhammet Sami S. yakalandı. Kıskanç ağabey ifadesinde, “Onu kız kardeşim Dilara’yla görünce kendimi kaybettim” dedi.

  İSTANBUL, Kartal’da kız kardeşiyle yakaladığı Hasan Sancar’ı tabancayla vurarak öldürdükten sonra cesedini Tekirdağ’a götürüp atan Muhammet Sami S. (34) yakalandı. 30 Kasım günü Kartal Dr. Lütfi Kırdar Araştırma ve Eğitim Hastanesi Yanık Tedavi Ünitesi önünde yaşanan olayla ilgili MOBESE ve hastane güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alan polis Dilara S.’ye (30) ulaştı. Genç kadın, “Hasan Sancar’la bir birlikteliğimiz vardı. Ancak ailem bu ilişkiye karşı çıkıyordu. Olay günü onunla birlikte otomobille gezerken ağabeyim Muhammet bizi gördü. Kaçmaya başladık. O bizi otomobiliyle takip etti. Sonunda bizi hastane yakınlarında durdurdu. Kavga etmeye başladılar. Bu sırada birkaç el silah sesi duydum. Ağabeyim gitmemi istedi. Cesedi bagaja koymaya çalışıyordu” dedi. /images/100/0x0/55eaf6c2f018fbb8f8a211bb

  Silahı yola, cesedi Şarköy’e attım

  Dilara S. tutuklanırken polis Muhammet Sami S.’yi dün Küçükçekmece’de bir arkadaşının evinde yakaladı. Kullandığı silahı cesedi götürürken yolda attığını söyleyen Muhammet Sami S. “Onu kız kardeşimle dolaşmaması için daha önce ikaz etmiştim. Olay günü onları birlikte görünce kendimi kaybettim. Cesedi bulunmasın diye Şarköy’e kadar götürüp attım” diye ifade verdi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı