Gündem Haberleri

  Online haritanız hurriyet.com.tr'de

  Hürriyet Haber
  16.07.2007 - 00:08 | Son Güncelleme:

  Map24'le ücretsiz olarak adres arayın, rotanızı planlayın ve mesafeleri ölçün.

  MAP24 İÇİN TIKLAYIN...

  Hürriyet ve Map24 Türkiye işbirliğiyle hazırlanan online harita, hurriyet.com.tr'deki yerini aldı. Artık hurriyet.com.tr okurları internet üzerinden adres arama, rota planlama ve mesafe ölçümü gibi işleri kolayca gerçekleştirebilecek.

  Ayrıca Hürriyet haberleri çok yakında harita üzerinden görsel olarak takip edilebilecek.

  Online haritanın gelişmiş arama özelliği sayesinde aranan adres kolayca bulunabiliyor. Harita üzerinde gidilecek yolun başlangıç ve bitiş noktaları işaretlendiğinde, uygulama en uygun güzergahı otomatik olarak belirliyor. Böylece gidilecek yerlerin bulunması ve adres tarifinin zorluğu ortadan kalkıyor.

  Dünya Avucunuzun İçinde

  Ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek mekanlar harita üzerinde özel işaretlerle belirtiliyor. Bu sayede en yakın eczaneyi, benzin istasyonunu, çiçekçiyi ya da restoranı bulmak çok kolay. Online haritaya Türkiye'nin yanında 17 dünya ülkesi de dahil edilmiş durumda.

  Ziyaretçiler Avrupa ülkelerindeki otelleri harita üzerinde bulabiliyor ve online olarak rezervasyon yaptırabiliyorlar. Ayrıca sisteme üye olan kullanıcılar Map24 mobile yazılımını ücretsiz olarak indirerek online harita uygulamasına cep telefonundan da ulaşabiliyor.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı