Gündem Haberleri

  Onlar da "sadece arkadaş"

  Hürriyet Haber
  15.04.2004 - 10:58 | Son Güncelleme:

  Miami'de birlikte tatil yaparken paparazzilere yakalanan Jennifer Lopez ile Marc Anthony, "sadece arkadaş" olduklarını açıkladı. İnternetteki etonline sitesinin haberine göre, New York'ta Lopez'in "Inside the Actor's Studio" için hazırladığı gösteriye Marc Anthony de destek olacak.

  Miami'deki tatilleri sırasında pek çok paparazzi tarafından görüntülenen ikili, çalışmalarının bundan sonra da devam edeceğini, ancak aralarında aşk olmadığını söyledi. Bu konuda sözbirliği eden ünlü yıldızlar, ''sadece arkadaş'' olduklarını ve aralarında yaşananların da bu düzeyde devam edeceğini ifade etti.

  Marc Anthony ile Jennifer Lopez'in Miami'de de Lopez'in Richard Gere ile rol aldığı ''Shall We Dance?'' filminin müziği olan ''Sway' adlı parçada düet yaptıkları belirtildi.

  Ünlü şarkıcı Marc Anthony, Jennifer Lopez'in nişanlısı Ben Affleckile yollarını ayırmasının ardından eşinden boşanmıştı. Bu boşanmanın ardından Lopez ile Anthony'nin Miami'de sık sık birlikte görüntülenmesi, ikilinin arasında romantik bir ilişki yaşandığı şeklinde yorumlanmıştı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı