Gündem Haberleri

  Önce mesaj sonra kurşun

  Fatih KARAÇALI - Murat KİBRİTOĞLU/DHA
  04.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Evli olduğunu öğrenince kendisini terk eden sevgilisine, “Seni öldürmeye geliyorum” diye mesaj çekip, çalıştığı kuyumcu dükkânını basan Yıldıray Yeşilçay, genç kızı başından vurup intihar etti.

  /images/100/0x0/55eac205f018fbb8f894cdacADANA’da 2 çocuk babası Yıldıray Yeşilçay (38), dün 12.15’te, bir süre beraber olduğu Emine Yergelen’in (22) çalıştığı Mercan Kuyumculuk’a geldi. İçeri girer girmez belindeki tabancasını çekip, çalışanlardan Sedat İlkbahar’ı dışarı çıkarttı ve birlikteliklerini devam ettirme teklifini reddeden Emine Yergelen’i başından vurdu. Yergelen, kanlar içinde yere yığılırken, Yeşilçay aynı tabancayı başına doğrultarak bir el daha ateş etti. Kendisi olay yerinde öldü, Yergelen Adana Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Yergelen, ameliyata alındı. Cinayet Bürosu dedektifleri, ilk belirlemelere göre Yıldıray Yeşilçay ile Emine Yergelen arasında gönül ilişkisi olduğunu, çiftin yakın çevresine de nişanlı olduklarını söyledikleri bilgisine ulaştı.

  Bir saat sonra geldi

  Emine Yergelen’in Yıldıray Yeşilçay’ın evli olduğunu öğrenince bu birlikteliği sonlandırdığı, olayın bundan kaynaklandığı anlaşıldı. Genç kadının cep telefonunda yapılan incelemede olaydan yaklaşık 1 saat önce Yıldıray Yeşilçay’ın “Seni öldürmeye geliyorum” diye mesaj çektiği, ardından da işyerini bastığı belirlendi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı