GeriGündem Önce iki oğlunu sonra kendini vurdu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Önce iki oğlunu sonra kendini vurdu

Akraba evliliği sonucu engelli doğan 7 ve 14 yaşındaki oğullarını öldüren baba, tetiği son kez kendisi için çekti. Baba komada.

KAYSERİ'de tüpgaz bayiliği yapan Behçet Emre (41), akraba evliliği sonucu bedensel engelli doğan 2 oğluna üzüntüsünden cinnet getirdi. 14 yaşındaki Şükrü ile 7 yaşındaki Ali'nin durumuna çok üzülen ve sık sık bunalıma giren Behçet Emre, dün sabah çocuklarının uyuduğu odaya girdi. Av tüfeğiyle özürlü oğullarının başlarına birer el ateş eden Behçet Emre daha sonra tüfeği kendi çenesine dayayıp tetiğe bastı.

Kanlar içinde buldu

Silah sesleri üzerine odaya koşan Şükran Emre, oğullarıyla eşini kanlar içinde buldu. 2 oğlunun cesetlerine sarılıp ağlayan annenin çığlıkları üzerine olay yerine gelen komşular, ağır yaralı Behçet Emre'yi Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi'ne kaldırdılar. Yüzü parçalanan ve ameliyata alınan baba Emre hayati tehlikeyi atlatamadı.

Beni yavrularım yıktı

Soruşturma başlatan polis, Behçet Emre'nin bir notunu buldu. Eşi Şükran'a yazdığı notta Behçet Emre, ‘‘Beni yavrularım yıktı. Kader böyle imiş, öyle yazılmış. Ben gidiyorum. Dudu dillim, oğullarımla mezarımız Taşlıburun'a kazılmış, gidiyorum. Dudu dillim ağlama, emanet eyledim emlik kuzumu, arkalarda koyma benim kuzumu. Çocuklarımın ve kendimin sorumlusu benim’’ diye yazdı. Çiftin, 17 yaşında sağlıklı bir de kızları olduğu öğrenildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle