Gündem Haberleri

  Ölümden önceki mutluluk

  Tekin ATAY-Enis YILDIRIM TRABZON, (DHA)
  22.03.2005 - 01:55 | Son Güncelleme:

  Kars’ın Sarıkamış İlçesi’nde kayak yaptıktan sonra evlerine dönerken Zigana Dağı’nda geçirdikleri trafik kazasında ölen Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesi Başhekimi 53 yaşındaki Numan Gül ve aile dostu 50 yaşındaki Nilgün Kuloğlu’ndan geriye tatilde çektirdikleri fotoğraflar kaldı.

  KAZA önceki gün saat 21.00 sıralarında Trabzon’un Maçka İlçesi Bekçiler Mevkii’nde meydana geldi. Hafta sonu tatilini, doktor eşi 40 yaşındaki Uğur Gül ve aile dostları, emekli memur Nilgün Kuloğlu, sigortacılık yapan 42 yaşındaki İbrahim Serter ile birlikte Sarıkamış’taki kayak tesislerinde geçiren Trabzon Yavuz Selim Kemik Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Numan Gül yönetimindeki 61 DR 796 plakalı cip, Zigana Dağı’nda kontrolden çıkarak yaklaşık 100 metrelik uçuruma yuvarlandı.

  FOTOĞRAFLAR KALDI

  Kayalara çarparak hurdaya dönen cipi kullanan Başhekim Numan Gül ve ön koltukta oturan 2 çocuk annesi Nilgün Kuloğlu öldü. Aracın arka koltuğunda bulunan Uğur Gül ve İbrahim Serter ise yaralanarak Numune Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

  İlk belirlemelerde kazanın yoldaki buzlanma nedeniyle meydana geldiği anlaşıldı.

  Başhekim Numan Gül, eşi Uğur Gül ve aile dostları Nilgün Kuloğlu ile İbrahim Serter’in, kazanın olduğu gün Sarıkamış’taki kayak merkezinde hatıra fotoğrafı çektirdikleri belirlendi. Kendilerini bekleyen sondan habersiz, geçirdikleri güzel anları fotoğrafla ölümsüzleştiren Numan Gül ve Nilgün Kuloğlu’nun hiç göremeyecekleri kareler, tedavileri süren ve sağlık durumlarının iyiye gittiği belirlenen Uğur Gül ile İbrahim Serter’e acı hatıra olarak kaldı.

  Cip buzlu yolda kaydı

  Kazanın Başhekim Uğur Gül’ün kullandığı cipin buzlanan yolda kayması nedeniyle meydana geldiği belirtildi. Doktor Uğur Gül, Nilgün Kuloğlu, İbrahim Serter ve Başhekim Numan Gül (soldan sağa), kazadan önce Sarıkamış’ta böylesine mutluydular.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı